Універсальний львівський довідник

ЄВРО СПІК, ТОВ

Адреса:
79005, м. Львів, вул. Словацького, 3
Телефон основний:
(068) 9216343
Телефони:
(093) 6340753

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Надання секретарських послуг та послуг з перекладу
  • Надання інших комерційних послуг

Продукція, послуги:

Компанія «ЄВРО СПІК» пропонує послуги письмового бізнес-перекладу з на понад 70 мов світу, а також переклад документів та текстів будь-якої тематики: економічний, юридичний, ділове листування, технічний, художній та публіцистичний переклади, переклад особистих документів. Пропонуємо нотаріальне завірення та завірення печаткою агентства. Якісно, швидко, професійно!!!

ПРОФЕСІЙНІ ПЕРЕКЛАДИ:
• Економічний переклад (декларації, звіти, висновки аудиторських компаній, бізнес-плани, документи фінансової звітності, аудиторські висновки та література економічного характеру)
• Юридичний переклад (угоди, договори, контракти, ліцензії, довіреності, заяви, скарги, позови, витяги із законів та нормативно-правових актів)
• Ділове листування (звернення, запрошення, розклади, бізнес-пропозиції)
• Технічний переклад (інструкції з експлуатації, сервісні документи, каталоги та інші різногалузеві документи)
• Художній та публіцистичний переклад (буклети, путівники, сценарії, статті)
• Переклад особистих документів (паспорти, свідоцтва, трудові книжки, атестати, довідки)

ПЕРЕКЛАД САЙТІВ ТА ВЕБ-РЕСУРСІВ:
• Переклад контенту на сайті
• Підтримка сайтів
• Переклад текстів, статей, новин

ПЕРЕКЛАД ХУДОЖНЬОЇ ЛІТЕРАТУРИ ТА МОНОГРАФІЙ:
• Здійснюємо переклади художньої та наукової літератури
• Переклад газетних та журнальних статей
• Перекладаємо посібники, підручники та довідники

Рекламна інформація:

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?
- Для кожного замовлення здійснюється відбір перекладача - фахівця, який чітко усвідомлює прийоми та методи перекладу з урахуванням конкретного контексту.
- Тексти перекладу проходять декілька етапів редагування з метою їх повної відповідності оригіналу.
- Ми пропонуємо нашим замовникам попередній перегляд перекладеної документації з подальшим редагуванням тексту відповідно до їх зауважень та побажань. За необхідності наші спеціалісти складають глосарій термінів, які використовуються тільки у Вашій компанії.
- Зберігаємо стиль і форматування оригінального тексту документа.

ЧОМУ ВЛАСНЕ МИ?
- Ми забезпечуємо кваліфікований переклад проектів будь-якої складності.
- Гарантуємо індивідуальний компетентний підхід, швидкість виконання і цілковиту конфіденційність.
- Наша діяльність спрямована на довгострокову і плідну співпрацю з кожним із наших замовників і ми докладаємо для цього максимум зусиль.
- Ми гарантуємо гнучку тарифну політику при розрахунку вартості послуг.

Досвід роботи та професіоналізм наших перекладачів дозволяє здійснити якісний та швидкий переклад. Наші фахівці, завдяки високому професіоналізму, виконають будь-яку роботу на високому рівні і у найкоротші терміни. Будемо раді співпрацювати з Вами.

Також, за бажанням замовника, здійснюємо нотаріальне завірення перекладів та завірення печаткою агентства.

Наша компанія пропонує вигідні умови для корпоративних клієнтів. При підписанні договору про співпрацю надається знижка (10% після 7-го замовлення).

Ключові слова:

переклади львів, агентство перекладів, бюро перекладів, бюро технічних перекладів, завірений переклад документів, нотаріальний переклад документів, переклад офіційних документів, переклад юридичних текстів, перекласти на англійську, письмові переклади, послуги перекладача, послуги перекладу, послуги послідовного перекладу, послуги синхронного перекладу, послуги усного перекладу, професійний перекладач, синхронний переклад, хороший перекладач, центр перекладів, переклад з англійської, переклад з німецької, переклад з польської, переклад з іспанської, переклад з італійської, переклад з португальської, переклад з болгарської, переклад з арабської, переклад з китайської, переклад з французької, переклад з грецької, переклад з словенської, переклад на англійську, переклад на німецьку, переклад на польську, переклад на іспанську, переклад на італійську, переклад на португальську, переклад на болгарську, переклад на арабську, переклад на китайську, переклад на французьку, переклад на грецьку, переклад на словенську, усний письмовий переклад, переклад фінансової документації, економічний переклад, технічний переклад, перекласти паспорт свідоцтво атестат, переклад диплому, перекласти сайт, переклад газетних та журнальних статей, переклад книг статей підручників посібників

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
30706030

Службова інформація

Профіль редагував:
Макара Надія
Дата перевірки:
01.02.2017