Універсальний львівський довідник

HEAD, РЕКЛАМНА АГЕНЦІЯ

Фактична адреса:
79019м. Львів, вул. Хмельницького, 102, к. 10
Телефон основний:
(096) 6776767
Телефони:
(063) 6332323

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

HoReCa: професійні рішення у готельному та ресторанному бізнесі та супутніх їм сферам:
► розробка ідеї та концепції закладу;
► створення бізнес-планів;
► маркетингові дослідження;
► пошук ресурсів(приміщення, обладнання, персонал тощо);
► тренінги (адміністративний штат, обслуговуючий персонал, кухарі, тощо);
► дизайн (екстер’єр та інтер’єр);
► економічний та бухгалтерський супровід;
► юридичний супровід;
► кейтерінг;
► оренда, продаж посуди та обладнання для кейтирінгу;
► клубний менеджмент.

Entertainment: організація будь-яких заходів індивідуального, сімейного та корпоративного відпочинку
► корпоративи
► весілля
► вечірки

Advertising: професійні рішення у рекламі та просуванні Вашого бізнесу:
► розробка комплексної рекламної стратегії;
► аналіз ринку та створення маркетингової стратегії;
► формування та супровід різноманітних ATL продуктів (преса, телебачення, радіо, зовнішня та поліграфічна реклама, прямий маркетинг тощо);
► формування та супровід різноманітних BTL продуктів (промо-акції, семплінг, стимулювання торгових посередників та покупців, вірусний і таємний маркетинг, послуги таємного покупця, партизанський маркетинг, соціальні мережі, бізнес-презентації та конференції тощо);
► неймінг, копірайтинг, розробка слоганів;
► створення цифрових рекламних продуктів (мультимедійні ролики та презентації);
► інтернет-реклама, розкрутка сайту (сторінки в соціальних мережах);
► педення PR бізнесу;
► політична та соціальна реклама.

Design: сучасні рішення у сфері розробки та друку зовнішньої та поліграфічної продукції:
- розробка та дизайн:
► логотипи та фірмовий стиль;
► брендбук;
► графічний дизайн (візитки, календарі, буклети, плакати, листівки, наклейки, етикетки, каталоги, флаєри);
► 3D дизайн, анімація;
► веб-дизайн.
- друк поліграфічної продукції:
► оперативний (візитки, календарі, буклети, плакати, листівки, наклейки, висічка під індивідуальне замовлення, етикетки, каталоги, флаєри, фотоальбоми тощо);
► шовкотрафаретний;
► широкоформатний;
► зовнішня реклама (вивіски, касетони, банери, сітілайти, білборди)

Рекламна інформація:

Наша компанія - це об’єднання професійних, досвідчених та креaтивних працівників, які поєднують спеціальні знання та свій творчий потенціал для реалізації ефективних рішень.

Команда «HEAD» (HoReCa, Entertainmend, Advertising, Design) має відмінну репутацію у здійсненні проектного планування та розвитку закладів громадського харчування та відпочинку, проведенні урочистих заходів та концертно-гастрольної діяльності, виготовленні реклами, поліграфії та дизайні.

Основний принцип роботи компанії - це індивідуальний та нестандартний підхід до потреб кожного клієнта, що відображається у високому професіоналізмі та якості послуг, які надаються.

Пропонуємо організацію будь-яких заходів відпочинку.

Корпоративи у стилях «Казино Рояль», «Венеціанський бал», «Мафія», «Гаваї» та інше...
Компанія «H.E.A.D.» допоможе:
● Знайти місце для проведення святкового корпоративного заходу;
● Провести тренінг з “team building”;
● Підготувати культурно-розважальну програму із залученням зірок шоу-бізнесу різних жанрів та провідних DJ;
● Оформити зал;
● Забезпечити належний звук та освітлення;
● Зробити професійну фото- та відеозйомку;
тощо.

Весілля – це найромантичніша та найважливіша подія в житті кожної людини. І тому важливо, щоб вона запам’яталась всім на довгі роки. Наша компанія на найвищому рівні підготує та проведе це свято «під ключ».

Наші працівники допоможуть:
● Визначити стиль весілля;
● Обрати місцепроведення;
● Сформувати кошторис;
● Написати сценарій;
● Обрати професійного ведучого, відповідні музичний супровід, шоу – програму та спецефекти;
тощо.

Вечірки. Тематична вечірка або дискотека можуть бути приурочені до різноманітних подій та свят: Нового року, Дня народження, весілля, музичних епох 60-90-х рр. тощо.
Вашій увазі гавайська, делекосхідна, ковбойська, футуристична та ін. дискотеки, пінні та тематичні вечірки тощо. Якою б не була тематика святкування, воно обов’язково запам’ятається Вам надовго.

Окрім цього ми допоможемо в проведені:
● Випускних вечорів;
● Концертів;
● Фестивалів;

Ми радо запросимо для Вас будь-якого артиста української та зарубіжної естради, подбаємо про професійний звук, світло та сцену, декорації, зали, холи та ангарии, а досвідчені менеджери не дозволять прогавити жодної деталі.

Ключові слова:

агентство зовнішньої реклами, банерний друк, вивіски для магазинів, дизайн буклетів, замовити артиста на корпоратив, ідеї для корпоративу, виготовлення банерів, вивісок, інтернет маркетинг, інтер’єрний друк, інтер’єрна реклама, інтер’єрні вивіски, корпоратив на новий рік, лазерна реклама, корпоративна вечірка, меблі для horeca, надрукувати візитки, зовнішня реклама, обладнання для готелю, кафе, бару, ресторану, оперативний друк візиток, поліграфія, розміщення реклами вконтакте, розробка бренду, реклама в facebook львів, на бігбордах, рекламна вивіска, рекламне агентство, рекламної продукції, стратегії, рекламні стенди, рекламний щит, рекламних короб, саксофоніст на корпоратив, весілля під ключ, на природі, світлова вивіска, світловий короб, світлові вивіски, світлових вивісок, світлових коробах, світлодіодна реклама, прихована, створення банерів, створити бренд, складання бізнес плану, соціальна реклама, вартість зовнішньої реклами, шовкотрафаретний друк, широкоформатний, шоу на корпоратив, проведення корпоративу, виробники зовнішньої реклами, артисти на корпоратив, афіша, банера а1, а2, а3, а4, банерів на тканині, бігборд у львові, бігборди, білбордах, бізнес план, блогах, брандмауерів, бренду, брендбук приклад, брендбуку, брендів, брошур, буклетів, відео реклама, візитки, візиток терміново, вірусна, зовнішня, вивісок, газеті, Отель, дитячих свят, кафе, готелів, ресторану, ресторанів, еврофлаєрів, журналах, журналі, зірку, івентів, кавер група, календарів кишенькових, квартальних, настінних, настільних, перекидних, каталогів, конверти, короби, корпоративу, корпоративні вечірки, корпоративів, лайтбокс, лайтбоксів, лайтбокси, листівок, логотипу, маршрутках, медійна, на конвертах, на природі, наклейок, зовнішньої реклами, неонова, неонових вивісок, нестандартна, новорічного корпоративу, новорічний корпоратив, об’ємної реклами, об’ємних букв, об’ємних вивісок, організація вечірок, листівок, офсетний друк, друкованої продукції, друк на банері, банерній сітці, друк плакатів, плоттерна, з організації весіль, з проведення свят, поліграфії, поліграфічні послуги, повнокольоровий, свят, пресі, виробництво, радіо, реклами, ресторану, соціальних мережах, терміновий друк флаєрів, стендів, стікерів, стійки, сценарії на корпоративи, сценарій корпоративу, телебаченні, тематичних весіль, тканини, урочистостей, послуги поліграфії, фасадах, фасаді будівлі, фасадних, фірмового логотипу, фірмових логотипів, флаєра, флаєрів, полотні, хорека, кольоровий друк, ціна, цифрова, штендер, штендери, штендерів, штендери, щитів, щити, етикеток, ефективна реклама

Години роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
12.01.2016