Універсальний львівський довідник

РЯТІВНА АРХЕОЛОГІЧНА СЛУЖБА, НДЦ ІНСТИТУТУ АРХЕОЛОГІЇ НАН УКРАЇНИ

Адреса:
79008, м. Львів, вул. Винниченка, 24, пов. 2
Телефон основний:
(032) 2603311
Факс:
(032) 2757589

Про компанію

Керівник:
Осаульчук Олег Миколайович — директор
Рік заснування:
1991
Чисельність працівників:
30
Вища організація:
Президія НАН України

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Дослідження і розробки
  • Дослідження і розробки в галузі природничих та технічних наук

Продукція, послуги:

- Координація, організація і проведення рятівних археологічних досліджень у зонах господарської діяльності.
- Розробка і впровадження нормативних та методичних документів і матеріалів у сфері охорони пам’яток археології.
- Проведення наукової археологічної експертизи проектів землеустрою, будівництва і реконструкції об’єктів цивільного і виробничого призначення на предмет наявності об’єктів культурної спадщини.

Рекламна інформація:

Основна мета діяльності є здійснення науково-дослідних, організаційних, координаційних та інноваційних заходів у сфері виявлення, вивчення, охорони, реставрації, консервації, реабілітації та музеєфікації об’єктів культурної спадщини України – пам’яток археології.

Відповідно до Законів України «Про охорону культурної спадщини», «Про охорону археологічної спадщини», «Про наукову і науково-технічну експертизу» та статутних положень Служба також проводить спеціалізовану експертну діяльність у сфері археології. Готує заключення, матеріали для погодження органами охорони культурної спадщини проектів землеустрою, будівництва, реконструкції (розширення) і капітального ремонту об’єктів цивільного та виробничого призначення.

Основними замовниками археологічних робіт є структурні підрозділи НАК «Нафтогаз України», Державної служби автомобільних доріг України, ДП «НЕК «Укренерго», спеціалізовані проектні інститути, а також органи охорони культурної спадщини.

Для виконання археологічних досліджень залучаються фахівці з багатьох наукових і освітніх установ України та з-за кордону. За безпосередньої участі і за кошти «Рятівної археологічної служби» підготовлено та видано низку монографій і збірників наукових праць з археології, надано фінансову та організаційну допомогу у проведенні різноманітних наукових заходів – конференцій, виставок.

Ключові слова:

археолог, археологічна експертиза, розкопки, археологічні розкопки, послуги археолога, археологічні джерела, архелогіческіе розкопки у львові, археологічні дослідження, експертиза проектів землеустрою, заключення археологічної інспекції, дозвіл на будівництво, заключення від археолога, експертна діяльність, наукова археологічна експертиза, рас, інститут археології нан україни, довідник з археології україни, рятувальна археологічна служба, археологія, методи археологічних досліджень

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
13800937
Банк:
ЦФ ПАТ ”Кредобанк”
МФО:
325365
Р/рахунок:
2600701080196

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 17:00
Вівторок:
від 10:00 до 17:00
Середа:
від 10:00 до 17:00
Четвер:
від 10:00 до 17:00
П'ятниця:
від 10:00 до 16:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Осаульчук Олег Миколайович — директор
Дата перевірки:
16.07.2018