Універсальний львівський довідник

ЛЬВІВКУЛЬТТОВАРИ, ПП

Юридична адреса:
79068, м. Львів, вул. Мазепи, 15, к. 142
Фактична адреса:
79040м. Львів, вул. Патона, 2/7
Поштова адреса:
79019, м. Львів, вул. Городницька, 47
Телефон основний:
Телефон бухгалтера:
Телефони:

Про компанію

Керівник:
Хавич Андрій Романович — директор
Бухгалтер:
Хавич Наталія Михайлівна
Рік заснування:
2002
Чисельність працівників:
30

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Роздрібна торгівля книгами, газетами та канцелярськими товарами
  • Діяльність автомобільного вантажного транспорту

Продукція, послуги:

Гуртова, роздрібна торгівля канцтоварами, папером, офісним приладдям, шкільною продукцією, дитячою літературою, іграшками, CD DVD-дисками та іншими супутніми товарами. Ксерокопіювання та ламінування.

Канцтовари; канцелярські товари; папір; офісне приладдя; офісний папір; ксероксний папір; папір для друку; папір А4; канцелярщина; зошити; ручка; олівець; альбом; іграшки; іграшка; сувенір; офіс-сервіс; комплексне обслуговування організацій; ватман; щотижневик; блокнот; калькулятор; настільна гра; настільні ігри; папка; сегрегатор; швидкозшивач; кольоровий папір; кольоровий картон; кольоровий папір; фломастери; фарби; акварель; гуаш; папір для запису; продаж витратних матеріалів для офісу.

Вантажні автомобільні перевезення. Авторемонтні роботи. Торгівля автозапчастинами, ремонт автомобіля; ремонт автомобілів; запасні частини для автомобілів; запчастини Газель; масло моторне;мастило; олива моторна; перевезення вантажів; вантажні перевезення; вантажне таксі; перевізник.

Рекламна інформація:

Приватне підприємство “Львівкульттовари” було засновано в грудні 2004-го року. З моменту створення основним чинником розвитку підприємства були якнайтісніша співпраця з контрагентами та максимально комфортне задоволення потреб клієнта. Більшість контактів з постачальниками та покупцями переростали в довготривалі партнерські стосунки, які давали невеличкій фірмі можливість стабільно й упевнено долати усі виклики бурхливого ринку, щорічно суттєво збільшувати обсяги реалізації товарів та послуг. Навіть кризові процеси в національній та світовій економіках 2008-13-го років не зупинили тренд підприємства до росту. Як, наслідок, колективу за кілька років вдалося наростити фінансові м`язи та зайняти своє чільне місце на бізнес-карті Львова та регіону.

Сьогодні ПП “Львівкульттовари” налічує понад 35 висококваліфікованих, спрямованих до самовдосконалення та максимальної самовіддачі фахівців, що працюють в єдиному ритмі заради досягнення поставлених цілей. Фірма розвиває два основних напрямки діяльності — гуртово-роздрібну торгівлю канцелярськими товарами, іграшками, сувенірами та діяльність автомобільного вантажного транспорту, що надає послуги з перевезення вантажів фізичним і юридичним особам регіону та України в цілому.

Для здійснення своєї роботи підприємство використовує власні та орендовані торговельні, офісні, складські приміщення, парк вантажних автомобілів різної конструкції та вантажопід`ємності (тентовані та ізотермічні фургони, рефрижератори, корисною вагою від 2-х до 22-х тонн), залучений у партнерів-перевізників транспорт, власну ремонтно-технічну базу. Проте, як і на початку шляху, головним фактором успіху, головним інструментом свого розвитку підприємство вбачає у якнайширшому, якнайглибшому та якнайкомфортнішому задоволенні потреб клієнта. Тому, щиро радіємо Вашій увазі та завжди сподіваємось на приємну, взаємно корисну та взаємовигідну зустріч з Вами!

Ключові слова:

вантажі для перевезення, ремонт атомобілів, автозапчастини замовити, канцтовари гурт та роздріб, перевезення вантажу, автоперевезення вантажів, авто перевезення вантажів, автомобільні перевезення вантажів, автоперевезення львів, автотранспортні перевезення, вантажні автомобільні перевезення, вантажні автоперевезення, вантажні перевезення по львову, вантажні перевезення по україні, вантажоперевезення львів, міжнародні перевезення вантажів ціна

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
33285520

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00
Субота:
від 09:00 до 16:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Копоть Василь Миколайович — керівник відділу логістики
Дата перевірки:
12.12.2019