ORGANIC, ДОСТАВКА ВОДИ
Фактична адреса:
79066, м. Львів, вул. Сихівська, 17
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ORGANIC, ДОСТАВКА ВОДИ

ORGANIC, ДОСТАВКА ВОДИ
Фактична адреса:
79066, м. Львів, вул. Сихівська, 17
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
ORGANIC, ДОСТАВКА ВОДИ
Фактична адреса:
79066, м. Львів, вул. Сихівська, 17
Телефони:

Діяльність

Ми пропонуємо високоякісну питну бутильовану воду ORGANIC з доставкою.
Пропонуємо Вашій увазі питну воду Oganic2 з найвищим ступенем очистки для приготування кави, чаю та інших напоїв без осаду та залишків після кип’ятіння.

Інформація

Здавна було доведено, що людський організм до 70% складений із рідини і далеко не останню роль в його життєдіяльності та стані здоров’я відіграє саме вода.

Компанія “ORGANIC” пропонує Вам екологічно чисту, смачну питну воду, якість якої засвідчено результатами випробувань, проведених представниками Інституту Колоїдної хімії та хімії води ім. А. В. Думанського, Академії наук України та Науково-Технічного центру випробування води. Копії з результатами випробувань знаходяться за адресою м. Львів, вул. Гната Хоткевича, 32.

Як засвідчили проведені випробування, воду “ORGANIC” краще використовувати у повсякденному житті без додаткової обробки, а також для приготування їжі та напоїв. У зв’язку з тим, що наша вода надзвичайно м’яка, її варто використовувати для миття щодня, оскільки вона має позитивний вплив на стан волосся та шкіри людини.

Наша мета – забезпечити Вас тільки високоякісною питною водою, тому ми не реалізуємо її в інших торгових мережах, так як це передбачає її бутелювання, що можливо за умов додавання у воду хімічних речовин які збільшують термін її зберігання, але негативно впливають на Ваше здоров’я.
В процесі очистки ми не використовуємо систему зворотнього осмосу. Наша унікальна система очищення води дозволяє зберігати всі корисні речовини та мінерали в кількості, необхідній для нормальної життєдіяльності організму людини, а також вивести речовини, які негативно впливають на стан її здоров’я (токсини, хлор, тяжкі метали, хвороботворні мікроелементи, грибки).

Нами не використовуються баки та накопичувальні системи для води, що в свою чергу гарантує Вам безпеку від вживання застарілої води, та доливання свіжої до невикористаних залишків.
Наша вода - безперечно корисна для всіх - і для дорослих і для малюків.
Вживаючи нашу воду, Ви отримаєте задоволення від свіжої чистоти та безперечних смакових якостей, що додадуть Вам і Вашим рідним життєвої сили та наснаги.

Бажаєте дізнатися смак справжньої води?

Для Вас - 6 л. води ”ORGANIC” на пробу. Безкоштовно.

Новинка!

Питна вода Oganic2 з найвищим ступенем очистки для приготування кави, чаю та інших напоїв без осаду та залишків після кип’ятіння.


Що таке - хороша кава? Справжні цінителі здатні перераховувати переваги напою нескінченно - серед них виявиться її смак і аромат, особливі підбадьорливі якості, здатність робити кожен ранок добрим, день - святковим! Ніхто вже не згадує, що чотири століття тому купити каву можна було тільки в Аравії. Купці та авантюристи привозили каву в зернах зі своїх мандрів, ризикуючи життям - доставка кави була процесом складним і дорогим.

Сучасні гурмани з такими складнощами більше не стикаються. Улюблений напій можна знайти в кожному місті, а при необхідності - замовити каву прямо з доставкою додому.

Ми пропонуємо два в одному! Купити каву в зернах або мелену та замовити воду, приготувавши на якій улюблений напій, Ви будете насолоджуватись ним в повній мірі.

Купити каву в зернах - значить, надовго забезпечити своїм колегам, друзям і клієнтам гарний настрій на цілий день. Натуральна підбадьорлива кава в зернах для приготування в кавомашині або на вогні за найвигіднішими цінами. Замовляйте в нас.

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 03.03.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.