Універсальний львівський довідник

ХВИЛЯ, АТЕЛЬЄ ЧИСТКИ ОДЯГУ

Фактична адреса:
79020м. Львів, просп. Чорновола, 93
Телефон основний:
(032) 2976089

Про компанію

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Чистка текстилю, натурального та штучного хутра, натуральної та штучної шкіри;
- чистка виробів з пуховим наповнювачем
- прання сорочок, гардино-тюлевих виробів тощо ;
- виведення плям;
- прасування виробів;
- дрібний ремонт одягу.

Рекламна інформація:

Кожному з нас доводиться не раз стикатися з різними плямами або забрудненнями на улюбленій одязі. В даній ситуації одяг часто промивають водою або ж посипають сіллю, далі використовують або ручне прання або прання в пральній машині. Але часто трапляється так, що в домашніх умовах видалити пляму виявляється досить складним завданням і одяг, в такому випадку, потребує хімчистки, де акуратно і ефективно видалити всі забруднення і повернуть свіжість і чистоту того чи іншого виробу.

Сьогодні хімічну чистку можна розділити на два види: сухе чищення і аквачистка. У кожній хімчистці підкажуть, який вид хімчистки підходить саме Вам.

Сам же процес хімічної чистки займає чималий час, ще більше енергії і сил. Для ефективної чистки того чи іншого виробу потрібно дотримуватися певних алгоритмів, без яких в результаті може виникнути потреба в повторній чищенні. Тому провести хімчистку в домашніх умовах практично неможливо. Саме тому в подібних випадках слід негайно звертатися до професіоналів хімчистки.

Службова інформація

Дата перевірки:
03.12.2018