Універсальний львівський довідник

БЕВЕР АЛЬЯНС, ТОВ

Фактична адреса:
79017м. Львів, вул. Зелена, 35
Телефон основний:
(068) 6816251

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Товариство Бевер Альянс надає послуги з придбання або продажу житла в новобудовах та на вторинному ринку, земельних ділянок, а також ремонт, оздоблення і реставрацію помешкань будь-якого рівня. Також фірма інвестує в будівництво і реалізує власне житло по оптимальних цінах.

Рекламна інформація:

В нашій компанії працюють спеціалісти, які мають багаторічний досвід роботи в реалізації проектів нерухомості по всій Україні. Компанія БЕВЕР АЛЬЯНС є партнером Корпорації КАРПАТБУД і має ексклюзивне право на реалізацію проектів нерухомості.

Ми пропонуємо квартири на будь-який смак — в новобудовах та на вторинному ринку Львова та області.

Компанія надає своїм клієнтам повний спектр послуг, пов’язаних з купівлею, продажем, орендою житлової та комерційної нерухомості, земельних ділянок, включно з виконанням робіт «під ключ».

Ми знаємо, як дорого коштує ваш час, тому допоможемо купити або продати квартиру, будинок, комерційну нерухомість земельну ділянку в найкоротші терміни. Підготуємо документи та надамо професійну допомогу в отриманні кредиту на нерухомість.

Купуючи або продаючи нерухомість з компанією БЕВЕР АЛЬЯНС ви отримуєте гарантію, що угода буде проведена у відповідності з чинним законодавством, по найкращій ціні і в максимально комфортній обстановці.

Службова інформація

Дата перевірки:
01.11.2018