Контакти

Фактична адреса:
79017, м. Львів, вул. Зелена, 35
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

БЕВЕР АЛЬЯНС, ТОВ

Контакти

Фактична адреса:
79017, м. Львів, вул. Зелена, 35
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79017, м. Львів, вул. Зелена, 35
Телефони:

Діяльність

Товариство Бевер Альянс надає послуги з придбання або продажу житла в новобудовах та на вторинному ринку, земельних ділянок, а також ремонт, оздоблення і реставрацію помешкань будь-якого рівня. Також фірма інвестує в будівництво і реалізує власне житло по оптимальних цінах.

Інформація

В нашій компанії працюють спеціалісти, які мають багаторічний досвід роботи в реалізації проектів нерухомості по всій Україні. Компанія БЕВЕР АЛЬЯНС є партнером Корпорації КАРПАТБУД і має ексклюзивне право на реалізацію проектів нерухомості.

Ми пропонуємо квартири на будь-який смак — в новобудовах та на вторинному ринку Львова та області.

Компанія надає своїм клієнтам повний спектр послуг, пов’язаних з купівлею, продажем, орендою житлової та комерційної нерухомості, земельних ділянок, включно з виконанням робіт «під ключ».

Ми знаємо, як дорого коштує ваш час, тому допоможемо купити або продати квартиру, будинок, комерційну нерухомість земельну ділянку в найкоротші терміни. Підготуємо документи та надамо професійну допомогу в отриманні кредиту на нерухомість.

Купуючи або продаючи нерухомість з компанією БЕВЕР АЛЬЯНС ви отримуєте гарантію, що угода буде проведена у відповідності з чинним законодавством, по найкращій ціні і в максимально комфортній обстановці.

Рубрики

Оновлення даних: 30.11.2020 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.