Універсальний львівський довідник

БУДІМЕКС, БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ

Адреса:
79040, м. Львів, вул. Городоцька, 367/2
Телефон основний:
(032) 2420089
Телефони:
(032) 2420085, (032) 2420080
Факс:
(032) 2420089

Про компанію

Керівник:
Приступа Богдан Йосипович — директор

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Будівництво
  • Будівництво будівель
  • Організація будівництва об’єктів нерухомості для продажу чи здавання в оренду

Продукція, послуги:

Компанія ”БУДІМЕКС” будує елітне та звичайне житло, розраховане на людей з різними статками.

Будинки оснащені необхідними основними елементами, безшумні ліфти, цілодобове водопостачання, можливе встановлення камінів, індивідуальне опалення, підземний паркінг з гаражними боксами.

Крім будівництва житла компанія зводить промислові об’єктний, прокладає дороги, а також виготовляє бетонні розчини, клеї та шпатлівки.

Рекламна інформація:

За свою п’ятирічну історію компанія здобула найвищий престиж, дякуючи європейському підходу до справи, яку досконало знають більш ніж тисяча інженерно-технічних працівників найвищої кваліфікації. Наявність великої кількості новітньої будівельної техніки дозволяє втілювати в життя найсміливіші технічні ідеї, вирішувати завдання завтрашнього дня.

Будімекс «перебирає» власними руками весь ланцюжок здійснення проекту: від пошуку ділянки під будівництво до здавання житла «під ключ».

Сьогодні «Будімекс» займає чільне місце в п’ятірці найкращих будівельних компаній міста Львова.

Ключові слова:

квартира в кредит, житло без посередників, нерухомість у львові, житло в кредит, житло від забудовника, квартира у львові, квартира львів, квартира від забудовника, квартири без посередників, квартири в багатоповерхових будинках, квартири в елітних районах, квартири львів, квартири на будь-який смак, квартири від забудовника, квартири з усіма комунікаціями, купити житлову площу, купити квартиру, купити квартиру без посередників, купити квартиру в кредит, купити квартиру у львові, купити квартиру львів, купити квартиру в новобудовах, купити квартиру від забудовника, купити нерухомість, купити однокімнатну квартиру, купити двохкімнатну квартиру, купити трьохкімнатну квартиру, нерухомість без посередників, нерухомість львова, новобудови у львові, квартири у новобудові, купівля квартири, продаж квартир без посередників, продаж квартир в новобудовах, продаж квартир, продаж квартир для еліти, продаж квартир від забудовника, продаж нерухомості, продаж однокімнатних квартир, будівельна компанія львів, купити бетонні розчини, купити шпатлівку, клей для газоблоків

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
32115127

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00
Субота:
від 10:00 до 14:00

Службова інформація

Дата перевірки:
14.11.2018