Універсальний львівський довідник

У КІМА

Фактична адреса:
79005м. Львів, вул. Туган-Барановського, 14
Телефон основний:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Ресторан “У Кіма” — це чудове місце як для ділового ланчу, так і для веселого вечору у колі друзів.

Рекламна інформація:

«У Кіма» - вишуканий ресторан, який ідеально підходить як для одиночного відвідування, так і для проведення часу у великому колективі. За час свого існування заклад прославився серед любителів гастрономії, так як пропонує велике меню з різноманітними стравами, які будуть до вподоби справжнім гурманам.

Основними перевагами ресторану «У Кіма є»:

• Багате розмаїття страв.
• Вишуканий, і разом з тим мінімалістичний інтер’єр.
• Професійне обслуговування.
• Наявність VIP-залу.

Загальний зал ресторану включає в себе п’ять столів, кожен з яких розрахований на чотири людини. Загальний зал невеликий, завдяки чому в ньому створена атмосфера затишку і спокою. У VIP-залі розташований один великий стіл розрахований на вісім осіб, тому він є ідеальним місцем для святкування визначних подій або невеликих корпоративів.

Меню «У Кіма» дуже багате і різноманітне - воно включає в себе як європейську, так і азіатську кухні. Вибір страв і напоїв вкрай великий, тому навіть найдосвідченішим цінителям гастрономії він припаде до смаку.

Окремо варто відзначити наявність в загальному залі великого телевізора, на якому часто включають спортивні матчі, в силу чого любителі спорту дуже люблять цей заклад - перегляд футболу або іншої спортивної дисципліни тут пройде в спокої і дозволить не тільки отримати насолоду від гри, а й від смачних страв.

Графік роботи

Понеділок:
від 11:00 до 23:00
Вівторок:
від 11:00 до 23:00
Середа:
від 11:00 до 23:00
Четвер:
від 11:00 до 23:00
П'ятниця:
від 11:00 до 23:00
Субота:
від 11:00 до 23:00
Неділя:
від 11:00 до 23:00

Службова інформація

Дата перевірки:
24.09.2017