Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ТІН, РЕСТАВРАЦІЙНА МАЙСТЕРНЯ

Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів
Телефони:

Діяльність

Послуги реставратора меблів. Реставрація виробів з дерева. Позолота дерев’яних виробів.

Інформація

У процесі трансформації досліджень в сфері реставрації я спрямував зусилля на вивчення і вдосконалення своєї діяльності в області багетних рам, різьб з левкасом, а також інших дерев’яних виробів, які потребують позолоти. Мною також освоєна техніка позолоти по таких поверхнях: метал, камінь, скло, ітд.
Позолоту виконую такими матеріалами як: поталь (imitation-metal leaves (en), blattmetalle (ge), imitation-métal en feuilles (fr));cусальне золото (gold leaves (en), battgold (ge), feuille d´or (fr)).
За тривалий час діяльності у реставрації та виготовленні багетних рам, мною було виготовлено і придбано понад 130 різних оздоблювальних форм: кутів, узорів ітд.
Здобутий теоретико-практичний досвід та інструментарій, дає мені можливість реставрувати, збагачувати і виготовляти різноманітні за формою і стилем рами. А оздоблення та тонування доповнюють і підкреслюють неповторність кожної речі зокрема. Практично такі багетні рами по стилю і характеру виконання не повторюються.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Тимків Ігор — директор
Рік заснування:
1991

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 23.02.2022 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.