Універсальний львівський довідник

ІНТЕРГІПСБУД, ТОВ

Юридична адреса:
79019, м. Львів, просп. Чорновола, 67, оф. 309
Фактична адреса:
79024м. Львів, вул. Промислова, 53а
Поштова адреса:
79019, м. Львів, просп. Чорновола, 67
Телефон основний:
(067) 4269447

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Пріоритетним напрямком діяльності компанії є продаж підвісних стель Армстронг, гіпсокартонних конструкцій, звукоізоляційних матеріалів та їх монтаж. Підвісна стеля Армстронг має чудові звукопоглинальні та вологостійкі властивості.

Вагомою відміністю стель Армстронг від гіпсокартонних є те, що стелі Армстронг не потрібно обробляти.

Лицьова сторона стелі вже має декоративне покриття.

Рекламна інформація:

Компанія Армстронг першою з’явилася на ринку підвісних стель країн СНД. Слово Армстронг зараз використовую як прикметник для стельових систем такого типу.

Стелі армстронг ще далеко не вичерпали свій конструкційний і естетичний ресурс. З’являються нові конструктивні елементи, удосконалюється матеріал плит. Якщо підвісна стеля потрібна насамперед для звуко- і теплоізоляції, то в першу чергу слід розглянути варіант Армстронга;

Грильято - це стеля у вигляді решітки. Це ультрасучасні рішення для стелі. Стелі грильято відкривають безліч нових рішень і надають альтернативну перспективу в архітектурі підвісних стель для торгових приміщень. Завдяки своїй геометричній структурі й незліченній кількості кольорів RAL, підвісна стеля грильято створює вкрай різноманітні варіанти дизайну приміщень.

Ключові слова:

підвісна стеля armstrong, армстронг, підвісні стелі армстронг ціна, стеля грильято, вартість підвісної стелі, caparol, акрилова фарба для стін, акрилові фарби, арки з гіпсокартону, варіанти підвісних стель, види фарб для стін, водоемульсійна фарба, водоемульсійні фарби, вирівнювання стін гіпсокартоном, гіпсокартонна конструкція, гіпсокартонні конструкції на стіні, гіпсокартонні стіни, гіпсокартонна стеля, грунтовка акрилова ціна, декоративна фарба, декоративна штукатурка львів, у львові, дизайн гіпсокартонних конструкцій, замовити натяжна стеля, звукоізолюючі матеріали, звукоізоляційні матеріали для підлоги, звукоізоляція для квартири, квартир, підлоги в квартирі, приміщень, стелі, стін в квартирі, стіни, звукопоглинальні матеріали, дзеркальний армстронг, інтер’єрні фарби, як вибрати натяжна стеля, як звукоизолировать кімнату, капарол фарба, фарби, купити, конструкції з гіпсокартону на стелі, фото, конструкція стелі з гіпсокартону, фарба грунтовка, для стелі, для стін і стель, для фасаду, для фасадів, фарба капарол відгуки, купити водоемульсійну фарбу, купити звукоізоляцію, купити фасадну фарбу, купити шумоізоляцію, магазин фарб, матеріали для звукоізоляції, матеріали для шумоізоляції, матовий натяжна стеля, монтаж гіпсокартону на стелю, монтаж гіпсокартонних конструкцій, монтаж підвісної стелі, натяжна стеля, натяжна стеля в коридорі, у спальні, обшивка стін гіпсокартоном, оздоблення стін гіпсокартоном, перегородки з гіпсокартону, у ванній, на кухні, вартість, підвісна стеля ціна, для кухні, підвісні стелі львів, полиці з гіпсокартону, стелі дешево, на кухню, стеля армстронг розрахунок, стеля гіпсокартон, стеля з гіпсокартону, продаж фарб, розрахунок стелі армстронг, скільки коштує підвісна стеля, стіна з гіпсокартону, структурна фасадна фарба, установка підвісних стель, фасадна фарба по штукатурці, фасадна штукатурка, фасадні фарби, ціна підвісної стелі, шпаклівка, штукатурка Капарол, шумоізоляція матеріали, шумоізоляція стін, доставка матеріалів по львову, регіпс, рігіпс, rigips, phonestar, phone star, фоун стар, фонстар, фон стар, регіпс

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
35943306

Години роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Кукурік О.М.
Дата перевірки:
10.03.2017