Універсальний львівський довідник

АНАЛІЗ ВОДИ, СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВОДНИЙ ЦЕНТР

Адреса:
43026, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Яровиця, 8а
Телефон основний:
(0332) 770104
Телефони:
(066) 0687401, (067) 3346114
Факс:
(0332) 200505

Про компанію

Керівник:
Луговськой Михайло Сергійович

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Збирання, очищення та розподілення води
  • Монтаж систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря
  • Водопровідні, каналізаційні та протипожежні роботи
  • Роздрібна торгівля іншими продовольчими товарами
  • Роздрібна торгівля іншими непродовольчими товарами, не віднесеними до інших групувань

Продукція, послуги:

СВЦ «АНАЛІЗ ВОДИ» пропонує готові рішення для водопостачання і очищення води для приватного і промислового використання.

Повний комплекс робіт від аналізу води, до встановлення та сервісного обслуговування обладнання для очищення водопровідної води.

У нашому інтернет-магазині представлені промислові і побутові фільтри для очищення води, а також широкий спектр супутніх товарів і комплектуючих з високоякісних матеріалів безпосередньо від виробника.

Пропонуємо готові рішення для очищення води.

Безкоштовні консультації кваліфікованих фахівців з очищення води.

Рекламна інформація:

Переваги співпраці з СВЦ «АНАЛІЗ ВОДИ»:

► Повний комплекс робіт від аналізу води, до встановлення та сервісного обслуговування обладнання для очищення водопровідної води.
► В нашому інтернет-магазині представлені промислові і побутові фільтри для очищення води, а також широкий спектр супутніх товарів і комплектуючих з високоякісних матеріалів безпосередньо від виробника. Пропонуємо готові рішення для очищення води.
► Безкоштовні консультації кваліфікованих фахівців. по очищенню води
► Широке коло партнерів ( «Ecosoft», «H2O», «USTM», «Аqua viagra filter», «BRITA», «Clack Corporation», «GRUNDFOS», «ALKO», «Sprut», «Водолій», «Насоси +», «Бар’єр», «FILTER 1», «Аквафор» і ін.).
► Мережа спеціалізованих магазинів обладнання для очищення води.
► Міжнародне співробітництво.
► Гнучка система знижок за великі замовлення обладнання для очищення води постійним клієнтам.
► Нашими клієнтами є велика кількість промислових споживачів (ВАТ «Ковельхлібокомбінат», ТОВ «Калина», ВАТ «Хлібозавод», ТОВ «Макаронна компанія «Імпалс», готель «Вілла», «Пан-Курчак», готельно-ресторанний комплекс «Сканія- центр», «Волиньхолдинг - Торчин продукт, Nestlé» і ін.) і сотні задоволених клієнтів в приватному секторі.

Ключові слова:

фільтри для води, дослідження води, фільтр для води, фільтри для очистки води, хімічний аналіз води, методи очистки води, фільтри для очищення води, твердість води, питна вода, фізичні властивості води, хімічні властивості води, жорсткість води, зворотній осмос, очищення води, хімічний склад води, аналіз води, очистка води, якість води, експрес аналіз, фільтри для води ціна, купити фільтр для води, склад води, показники якості води, хімічний склад, показники якості питної води, вода питна, системи очистки води, вимоги до якості питної води, система зворотнього осмосу, хімічний склад грунту, водяні фільтри, аналіз грунту, очистка води від заліза, фільтрація води, фильтри для води, лабораторія води луцьк, зворотний осмос, фільтр для води луцьк, якість питної води, фільтр грубої очистки води, вимоги до питної води, фільтри на воду, фільтри для води барєр, магнітний фільтр для води, фільтри барєр, фільтри аквафор, системи очистки води луцьк, фільтра для води, види фільтрів, системи очищення води, аналіз води луцьк, фільтр води, фільтр на воду, оцінка якості води, фильтрі для воді, водні витяжки, фільтри для води луцьк, фільтри для води відгуки, фізико-хімічний аналіз, хімічний склад питної води, фільтри води, акватериторія волинь

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
35979065

Службова інформація

Дата перевірки:
10.04.2017