СВІТ ПЛАСТУ
Адреса:
79024, м. Львів, вул. Хмельницького, 203, к. 10
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

СВІТ ПЛАСТУ

СВІТ ПЛАСТУ
Адреса:
79024, м. Львів, вул. Хмельницького, 203, к. 10
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
СВІТ ПЛАСТУ
Адреса:
79024, м. Львів, вул. Хмельницького, 203, к. 10
Телефони:

Діяльність

Фото — СВІТ ПЛАСТУ Підприємство пропонує на ринку України високоякісні та різноманітні деталі до карнизів, меблів, жалюзі та іншої продукції - будь-яких форм, розмірів та кольорів.

ФУРНІТУРА ДЛЯ КАРНИЗІВ, МЕБЛІВ ТА ЖАЛЮЗІВ: Гачок для кованого карнизу, гачок з плоским грибком, дюбеля пластмасові, фіксатор меблевий вловлювач, з’єднувач пластмасовий для труб карнизу, опора пластмасова, безшумна вставка для карнизу, бігунок з вушком, бігунок стопорний, бігунок універсальний, х-подібний, насадка на трубу карнизу, гачок для кільця карнизу, гачок з грибком, заглушка для алюмінієвого карнизу, кришки пластмасові для банок, лійки пластмасові для живиці, кільця та заглушки для жалюзів та інші пластмасові деталі.

Інформація

«Все починається в житті з малого», саме ці рядки ми взяли за основу нашого виробництва, оскільки виготовляємо дедалі, які стають основою та доповненням до карнизів, меблів, жалюзі та іншої продукції, що широко застосовується у побуті і знайшла прихильність та довіру серед наших клієнтів.

Засновано підприємство ”СВІТ ПЛАСТ” 1998 року і з цього часу пройшло багато етапів розвитку та модернізації, ми використовуємо новітні європейські технології, що дозволяє нам значно розширити спектр послуг за короткий час.

Зможемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта!

Рубрики

Оновлення даних: 25.07.2022 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет

Ключові слова

пластмасові деталі, меблева фурнітура, фурнітура для карнизів, римські штори механізм, штанга для шторки у ванну, фурнітура для гардин,

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.