Універсальний львівський довідник

СВІТ ПЛАСТУ

Адреса:
79024, м. Львів, вул. Хмельницького, 203, к. 10
Телефон основний:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Виробництво плит, штаби, труб та профілів з пластмас
  • Виробництво інших виробів з пластмас

Продукція, послуги:

Підприємство пропонує на ринку України високоякісні та різноманітні деталі до карнизів, меблів, жалюзі та іншої продукції - будь-яких форм, розмірів та кольорів.

ФУРНІТУРА ДЛЯ КАРНИЗІВ, МЕБЛІВ ТА ЖАЛЮЗІВ: Гачок для кованого карнизу, гачок з плоским грибком, дюбеля пластмасові, фіксатор меблевий вловлювач, з’єднувач пластмасовий для труб карнизу, опора пластмасова, безшумна вставка для карнизу, бігунок з вушком, бігунок стопорний, бігунок універсальний, х-подібний, насадка на трубу карнизу, гачок для кільця карнизу, гачок з грибком, заглушка для алюмінієвого карнизу, кришки пластмасові для банок, лійки пластмасові для живиці, кільця та заглушки для жалюзів та інші пластмасові деталі.

Рекламна інформація:

«Все починається в житті з малого», саме ці рядки ми взяли за основу нашого виробництва, оскільки виготовляємо дедалі, які стають основою та доповненням до карнизів, меблів, жалюзі та іншої продукції, що широко застосовується у побуті і знайшла прихильність та довіру серед наших клієнтів.

Засновано підприємство ”СВІТ ПЛАСТ” 1998 року і з цього часу пройшло багато етапів розвитку та модернізації, ми використовуємо новітні європейські технології, що дозволяє нам значно розширити спектр послуг за короткий час.

Зможемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта!

Ключові слова:

пластмасові деталі, меблева фурнітура, фурнітура для карнизів, римські штори механізм, штанга для шторки у ванну, фурнітура для гардин,

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
2975816454

Службова інформація

Профіль редагував:
Петро
Дата перевірки:
01.10.2018