Універсальний львівський довідник

БОЛЕНА ТМ, ФАБРИКА ВІКОН

Фактична адреса:
79066м. Львів, вул. Сихівська, 4
Телефон основний:
Телефони:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Будівництво будівель
  • Монтаж та встановлення збірних конструкцій
  • Інші монтажні роботи

Продукція, послуги:

Вікна та двері, двері броньовані, двері міжкімнатні, гаражні ворота, алюмінієві розсувки, ковані вироби, підвіконники, москітні сітки, ролокасети, жалюзі, реставрація відкосів, металопластикові конструкції, секційні ворота.

Рекламна інформація:

Компанія Болена більше 15 років спеціалізується на виготовленні, встановленні металопластикових та алюмінієвих вікон, дверей, міжкімнатних дверей, секційних гаражних воріт, фасадних систем та ролет. Індивідуальний підхід до кожного окремого замовника сприяє нашій успішній діяльності та найкращого задоволення потреб замовників на всій Західній Україні. Ми постійно йдемо в ногу з часом впроваджуючи сучасні технології на всіх стадіях виробництва та пропонуємо нові розробки продукції, які відповідає потребам замовників. Наша продукція сертифікована у системі Держстандарту України.

Більшість наших клієнтів звертаються до нас по пораді знайомих, які вже відчули високий рівень сервісу та задоволення від користування нашою продукцією. Відповідальне ставлення наших робітників на всіх стадіях виконання замовлення та створення справді якісної продукції, забезпечується завдяки індивідуальному підході до кожного клієнта. Для підкреслення індивідуальності власного клієнта «Компанія Болена» вже не один рік працює над урізноманітненням дизайнерських та конструкторських рішень при виробництві вікон та дверей. Можна сказати, що ми є одними із лідерів по виробництву нестандартних металопластикових конструкцій на ринку України.

Ключові слова:

магазин вікон, виробник вікон, вікна рехау, вікна rehau, купити вікна пвх

Маркетингова інформація

Торгова марка:
REHAU, Німеччина
Торгова марка:
G-U, Німеччина
Торгова марка:
DoorHan, Російська Федерація

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
3000515878

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00
Субота:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Клімов П.В. — маркетолог
Дата перевірки:
20.07.2017