Універсальний львівський довідник

БОЛЕНА ТМ, ФАБРИКА ВІКОН

Фактична адреса:
79066м. Львів, вул. Сихівська, 4
Телефон основний:
(032) 2320184
Телефони:
(067) 3735731

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Будівництво будівель
  • Монтаж та встановлення збірних конструкцій
  • Інші монтажні роботи

Продукція, послуги:

Вікна та двері, двері броньовані, двері міжкімнатні, гаражні ворота, алюмінієві розсувки, ковані вироби, підвіконники, москітні сітки, ролокасети, жалюзі, реставрація відкосів, металопластикові конструкції, секційні ворота.

Рекламна інформація:

Компанія Болена більше 15 років спеціалізується на виготовленні, встановленні металопластикових та алюмінієвих вікон, дверей, міжкімнатних дверей, секційних гаражних воріт, фасадних систем та ролет. Індивідуальний підхід до кожного окремого замовника сприяє нашій успішній діяльності та найкращого задоволення потреб замовників на всій Західній Україні. Ми постійно йдемо в ногу з часом впроваджуючи сучасні технології на всіх стадіях виробництва та пропонуємо нові розробки продукції, які відповідає потребам замовників. Наша продукція сертифікована у системі Держстандарту України.

Більшість наших клієнтів звертаються до нас по пораді знайомих, які вже відчули високий рівень сервісу та задоволення від користування нашою продукцією. Відповідальне ставлення наших робітників на всіх стадіях виконання замовлення та створення справді якісної продукції, забезпечується завдяки індивідуальному підході до кожного клієнта. Для підкреслення індивідуальності власного клієнта «Компанія Болена» вже не один рік працює над урізноманітненням дизайнерських та конструкторських рішень при виробництві вікон та дверей. Можна сказати, що ми є одними із лідерів по виробництву нестандартних металопластикових конструкцій на ринку України.

Успішній роботі компанії сприяє також співпраця із найкращими західноєвропейськими партнерами, які багато років працюють у сфері виготовлення комплектуючих для нашої продукції.
З початку створення нашої компанії для виробництва металопластикових конструкцій, ми використовуємо ПВХ-профіль німецького концерну REHAU, який має досвід виробництва такої продукції вже впродовж 50 років. Наша компанія має статус авторизованого партнера компанії REHAU. Це свідчить про те, що технології виробництва та сервісне обслуговування, яке використовує підприємство відповідають жорстким вимогам нашого німецького партнера.
Авторизований Партнер REHAU - це інновативне та зорієнтоване на майбутнє віконне виробництво, яке має надзвичайні переваги.
Замовляючи вікно у Авторизованого Партнера REHAU, Ви отримуєте наступні переваги:
- дякуючи контролю виробництва, що відбувається шляхом регулярного аудиту якості, Ви гарантовано отримаєте довговічність та беззастережну функціональність віконного виробу;
- постійний контроль виробництва на відповідність вимогам REHAU по переробці та монтажу забезпечать Вам досконалий монтаж та високий рівень якості;
- завдяки підвищенню кваліфікації, що проводиться в Академії REHAU на постійній основі, та передбачає тестування, а також отримання по закінченню сертифікату, Ви гарантовано отримаєте кваліфіковану консультацію з будь-якого питання, як, наприклад, енергозбереження, надійність, комфорт;
- оптимальну індивідуальність забезпечать Вам ексклюзивні профільні системи, що запропонують вам Авторизовані Партнери REHAU;
- використання виключно оригінальних високоякісних REHAU-комплектуючих надає Вам усі переваги 50-річного досвіду, Ноу-Хау, досліджень та розвитку.

Ключові слова:

магазин вікон, виробник вікон, вікна рехау, вікна rehau, купити вікна пвх

Маркетингова інформація

Торгова марка:
REHAU, Німеччина
Торгова марка:
G-U, Німеччина
Торгова марка:
DoorHan, Російська Федерація

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
3000515878

Години роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00
Субота:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Клімов П.В. — маркетолог
Дата перевірки:
16.10.2015