Універсальний львівський довідник

MERILAI, СТУДІЯ СВЯТКОВИХ ПОСЛУГ

Фактична адреса:
79000м. Львів
Телефон основний:
(067) 7050939
Телефони:
(093) 3118081

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Студія святкових послуг пропонує:
- Оформлення залів
- Оформлення виїзних церемоній
- Прикрашення весільних кортежів
- Послуги флориста

Рекламна інформація:

Весілля – це хвилююча, зворушлива і по-справжньому романтична подія, яка запам’ятовується людині на все життя.

Для того, щоб весілля запам’яталось неординарним, ексклюзивним святом для кожної пари воно завжди має супроводжуватись прикрасами: живими та штучними квітами, повітряними кулями і, звичайно ж, драпірованими тканинами: атласом, шифоном та шовком.

На сьогоднішній день весільна флористика оперує великим асортиментом різноманітних квітів для прикрашення машин,залів,столів. Оформлення тканинами і квітами весільних залів, машин, виїзної церемонії професійними дизайнерами компанії «Prosperitas» гарантує відмінне втілення всіх Ваших мрій про ідеальне свято, яке залишиться в пам’яті назавжди.

Оформлення тканиною,квітами та кульками залу, виїзної церемонії та машин, перетворить святкування на бенкет справжньої розкоші та шику, коли шовкові тканини, живі та штучні квіти створять ауру справжнього свята. Оформлення квітами весілля в поєднанні з ніжною,барвистою тканиною – це родзинка свята, яка чудово доповнює найщасливіший день у житті закоханих.

Треба розуміти, що кожна дрібниця в оформленні важлива на святі: і зал, і виїзна церемонія, і машини молодят, як і машини всього весільного кортежу повинні виглядати ідеально, вишукано, злегка таємниче та привабливо. Адже таке свято буває лише один раз в житті, і не варто економити на тому, щоб здійснити свою казкову мрію.

Фахівці компанії «MERILAI»прекрасно знають, яка тканина і якого райдужного відтінку ідеально підійдуть для Вашого залу, як оформити квітами зал та машини. Іншими словами, саме наші професіонали зможуть зробити Ваше свято дійсно яскравим і незабутнім використовуючи розкішні живі або штучні квіти,та композиції з куль різних відтінків. Кулі,до речі, в наш час також є одним з основних атрибутів свята. Розкішна машина,прикрашена кульками,привертає увагу будь-якої людини,і кожен перехожий щиро бажає в душі щастя молодятам,згадуючи своє свято з квітами і кулями,щоб все життя було наповнене світлом і любов’ю.

Свято, підготовлене професійними дизайнерами і флористами ніколи не зітреться з Вашої пам’яті.

Якщо Ви хочете, щоб на Вашому весіллі було справді незабутнє оформлення залу, машин, вишуканою, різнобарвною тканиною, квітами та кулями, звертайтеся в компанію «Prosperitas» де Вам завжди раді!

Ключові слова:

оформлення залів тканиною, флористика, букет нареченої, весільні букети, декор весільної зали, все для весілля, флорист на весілля, кортежі, прикраси оформлення букетів, арка для виїзної церемонії, банкетний зал для весілля, бісерна флористика, букети квітів, реєстрація шлюбу на виїзді, виїзна весільна церемонія одруження, декорація для весілля, дизайн банкетного весільної зали, дизайн весільних залів, як прикрасити зал на весілля, новорічна прикраса залу, організація свят свята, оригінальна весілля, банкетних залів, оформлення повітряними кулями, виїзної церемонії, оформлення банкетного залу для весілля на випускний ювілей, оформлення машин на весілля, оформлення заходів, урочистостей, свят, оформлення новорічного залу приміщень кулями новорічних вітрин, оформлення весільного банкету столу весільних банкетів келихів столів на весілля, оформити зал на весілля квітами, прокат весільної арки, салон студія флористики, весільна арка, весільне оформлення залу, прикраса залів, весільний букет, кортеж, складання букетів, прикрасити весільний зал кулями, прикраса повітряними кулями для весілля банкетного залу банкетних залів на ювілей, прикраса новорічного залу для весільних машин, прикраса свят весіль весільного столу, прикраса весілля тканинами квітами, прикрасити залу весіль кулями, прикраси весільного залу, столів, послуги флориста флористики, фітодизайн, флористичні колажі, композиції, матеріали, товари, флористи, квіткове оформлення, квіти, просперитас, просперітас

Службова інформація

Дата перевірки:
20.04.2018