Універсальний львівський довідник

УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА ІМУНОЛОГІЧНА ЛАБОРАТОРІЯ

Фактична адреса:
79015м. Львів, вул. Героїв УПА, 72
Телефон основний:
(032) 2977600
Факс:
(032) 2977600

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Охорона здоров’я
  • Медична практика

Продукція, послуги:

Медичні лабораторії

Рекламна інформація:

«Унілаб» - це перша у Львові лабораторія із рівнем якості та оперативності, що відповідає вимогам відвідувачів. Кваліфікований, вихований та уважний персонал зустріне Вас у комфортному передпокої, чуйно поставиться до Ваших потреб та проблем.
Стояння в черзі біля реєстратури — це минуле. Адже значно приємніше знати, що саме для Вас ми зробили все, щоби Ви відчули себе як у дома!
Електронна система реєстрації, обробки та видачі результатів дослідження – це додаткова гарантія оперативності та достовірності, а горнятко запашної кави або чаю залишить приємне враження перебування у нас.
В лабораторії панує невимушена атмосфера, яка сприяє створенню комфортних умов для усіх відвідувачів. Прийом відвідувачів та процес аналізу за бажанням ведеться анонімно.
З нами співпрацюють багато медичних закладів, довіряючи та визнаючи наш професіоналізм, зокрема Лабораторний центр Медіс, МСЛ центр (Львів, Самбір), МЦ Ора (Дрогобич), Львівський обласний центр служби крові, Онкоцентр, Астра-Діа, Віта-Пуері, Пріма МЕД (Львів, Івано-франківськ), Ріксос-Прикарпаття (Трускавець), Медичний центр Св.Параскеви та ін.

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
32712114

Службова інформація

Профіль редагував:
Чуй Василь
Дата перевірки:
10.08.2015