Універсальний львівський довідник

НАВЧАЛЬНІ КУРСИ В БУДИНКУ ОФІЦЕРІВ

Адреса:
79008, м. Львів, вул. Театральна, 22, к. 1
Телефон основний:
(032) 2358507
Телефони:
(067) 6740115

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

- курси крою та шиття;
- курси медичних сестер;
- курси лікувального масажу;
- курси візажу (макіяжу);
- курси перукарів;
- курси манікюру та педикюру;
- курси кулінарії;
- курси англійської мови;
- курси аеробіки;
- курси спортивно-бальних танців;
- курси сучасного танцю, пілатесу;
- курси латино-американських танців;
- курси аргентинського танго, мілонге;
- вокальна студія;
- курси шахів;
- дитячий театр танцю «Левеня»;
- мистецька студія «Спірограф»;
- курси підготовки до ЗНО по всіх предметах.

Рекламна інформація:

До вашої уваги представляються навчальні курси абсолютно різних напрямів — від курсів манікюру та педикюру до курсів англійської мови.

Наші курси існують з 1948 року і по сьогоднішній день ми щороку навчаємо сотні людей та дітей різноманітним вмінням та навикам.

У нас привабливі ціни та умови. У Львові наші курси вважаються найдешевшими серед найкращих. По закінченню будь-яких курсів ви отримуєте сертифікат, що засвідчує ваші знання, вміння та навики.

Дізнатись більш детально про курси ви можете на окремих веб-сторінках присвячених цим курсам, які представлені в меню справа.

Набір на курси проводиться двічі на рік - з 15 серпня та з 15 січня.

Ключові слова:

навчальні курси у львові, курси англійської мови львів, курси манікюру львів, курси масажу львів, курси перукарів львів, навчальні курси львів, навчання львів, курси львів, курси візажу львів, курси макіяжу львів, кулінарні курси львів, курси англійської львів, курси перукарів, репетитор львів, курси крою та шиття львів, курси шиття львів, курси іноземних мов львів, курси у львові, курси косметології львів, мовні курси львів, курси дизайну львів, курси медсестер львів, львів курси, мовні курси, курси кулінарії, навчальні курси львів, навчання львів, навчальні курси у львові, кулінарні курси у львові, англійська мова курси, курси повара львів, танці для дітей, уроки танців дитячі, підготовка до зно, зовнішне незалежне оцінювання репетиторство, уроки танців, навчитися готувати, уроки на кондитера, уроки кулінарії, школа танців, де навчитись танцювати, танго львів, латино у львові, сучасні танці, навчитись шити, шахова студія, школа шахів, шахи навчитися грати, шахи для дітей, манікюру та педікюру, перукарів, візажу, моделювання крою та шиття, медичних сестер, кулінарії та кондитерських виробів, лікувального масажу, англійської мови, спортивно-бальних танців, оздоровчої гімнастики, сучасних та естрадних танців, аеробіки, латино-американських танців, аргентинського танго, вокальна студія, шахів, дитячий театр танцю левеня, мистецька студія спірограф

Службова інформація

Дата перевірки:
07.09.2016