Контакти

Фактична адреса:
79005, м. Львів, вул. Вітовського, 23
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ІНДІГО ТРЕВЕЛ, ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ

Контакти

Фактична адреса:
79005, м. Львів, вул. Вітовського, 23
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79005, м. Львів, вул. Вітовського, 23

Діяльність

Пропонуємо замовити такі тури: відпочинок в Україні та прийом у Львові, відпустка в стилі De luxe, ЛЮКС відпочинок в Болгарії, тури по Європі, паломницькі тури, автобусні тури, релакс на морі, смачна Грузія, тури без нічних переїздів, тури на вихідні, унікальні весільні церемонії.

Інформація

ІНДІГО ТРЕВЕЛ - туристична компанія, яка є однією з найбільш популярних у Львові. Відпочинок з IN.DI.GO TRAVEL є кращим рішенням незалежно від того, які цілі ви ставите перед собою - компанія пропонує безліч різних послуг в сфері туризму, відкриваючи можливість відвідати найцікавіші місця світу.

Переваги ІНДІГО ТРЕВЕЛ:

• Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
• Подорожі для людей з будь-яким бюджетом.
• Велика різноманітність турів.
• Відпочинок як в Україні, так і за її межами.
• Автобусні тури.
• Унікальні весільні церемонії.

Менеджери ІНДІГО ТРЕВЕЛ знаходять підхід до кожного клієнта - навіть якщо ви не знаєте точно, де хочете відпочити і які місця відвідати, але знаєте які враження бажаєте отримати від подорожі, то просто розкажіть про них менеджеру компанії, і він запропонує безліч варіантів, які забезпечать бажаний результат .

На окрему увагу заслуговує послуга весільних церемоній - якщо ви хочете, щоб весілля було по справжньому незабутнім і не обмежилося низкою формальностей, то IN.DI.GO TRAVEL зможе це організувати. Туристична компанія пропонує більше вісімнадцяти церемоній у різних кінцях світу, які залишать незабутні враження і зроблять весілля найщасливішою і вражаючою подією вашого життя.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Гетманська Інесса Ігорівна — Директор

Графік роботи

Понеділок:
10:00 — 19:00
Вівторок:
10:00 — 19:00
Середа:
10:00 — 19:00
Четвер:
10:00 — 19:00
П'ятниця:
10:00 — 19:00
Субота:
11:00 — 15:00
Оновлення даних: 29.09.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.