Універсальний львівський довідник

ШКОЛА-ІНТЕРНАТ №102, ДЛЯ ДІТЕЙ З ВАДАМИ РОЗУМОВОГО РОЗВИТКУ

Фактична адреса:
79008м. Львів, вул. Пекарська, 19
Телефон основний:
Телефони:

Про компанію

Керівник:
Іваницька Любов Павлівна — директор

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Підставою для зарахування дитини на навчання до ЛСЗШІ № 102 є витяг з протоколу діагностичного засідання районних, міських або обласних психолого медико педагогічних комісій. У школі-інтернаті навчаються діти з відповідним діагнозом і такими медичними показами:
- легка розумова відсталість;
- помірна розумова відсталість;
- хвороба Дауна;
- органічна деменція різного походження, яка відповідає легкій та помірній розумовій відсталості, що є наслідком інфекційних, інтоксикаційних, травматичних та інших постнатальних уражень головного мозку;
- складна патологія (спеціальні класи).

Рекламна інформація:

Спеціальна школа-інтернат забезпечує права дітей, які потребують корекції фізичного та розумового розвитку на здобуття певного освітнього рівня загальної середньої освіти шляхом спеціально організованого навчально-виховного процесу в комплексі з корекційно-розвитковою роботою. У школі-інтернаті створюються спеціальні умови для корекційної спрямованості навчально-виховного процесу, відновлення здоров’я, подолання порушень психічного та фізичного розвитку. Забезпечується корекція вад розвитку особистості, емоційно-вольової сфери, формування адекватної самооцінки, соціально-ціннісних потреб і мотивів діяльності, навичок та культури спілкування вихованців.

Службова інформація

Дата перевірки:
10.02.2016