Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів
Поштова адреса:
79008, м. Львів, а/с 1323
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЮРИДИЧНЕ БЮРО ІВАНА ЦЕБАКА

Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів
Поштова адреса:
79008, м. Львів, а/с 1323
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів
Поштова адреса:
79008, м. Львів, а/с 1323
Телефони:

Діяльність

Надаємо кваліфіковані послуги юриста в галузях цивільного, податкового, митного, страхового, корпоративного, договірного, трудового, антимонопольного, конкурентного права, а також захист інтелектуальної власності, врегулювання спорів. Здійснюємо юридичний супровід приватного бізнесу. Делікатно допомагаємо парам проходити через процес розлучення – поділ майна, визначення прав опіки над неповнолітніми дітьми, стягнення компенсації за моральну шкоду. Вся необхідна допомога від первинної консультації, аж до успішного захисту інтересів клієнта в суді.

Інформація

В 2012 році розпочало свою діяльність юридичне бюро «Івана Цебака». За ці роки ЮБ здобуло бездоганну репутацію у відповідних колах і десятки вдячних клієнтів. Серед таких ТОВ «Зерцало», МЦ «Бояр», рекламна агенція «Сітіарт», Дизайнер – Олена Муха, ТОВ «Вторсирекспорт», Калина-трейдінг, ТОВ «Лемберг Рішення» і багато інших. Висловили вдячність і залишили рекомендації такі солідні клієнти, як «Ворк Стар», «HR Group», нотаріуси Києва, «Ваш Комфорт», «Електросвіт», та інші юридичні і фізичні особи. З цими документами можна ознайомитися на офіційному сайті фірми.
В бюро цінують кожного клієнта, розуміють складнощі, з якими йому довелося зустрітися, застосовують всі навички і кваліфікацію, для того, щоб надати потрібну юридичну допомогу і успішно вирішити питання. Консультації надаються при особистому спілкуванні, а також віддалено - по телефону та електронній пошті.
Наші клієнти отримують гарантії абсолютної конфіденційності. Бюро бере на себе зобов’язання не розголошувати ніякої інформації, яка стосується особистого, комерційного, правового статусу осіб, які звернулися за послугами в ЮБ, та інших даних, які мають приватний характер і не повинні ставати надбанням загалу під час співпраці і надалі.

Рубрики

Про компанію

Рік заснування:
2012

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 17:00
Вівторок:
09:00 — 17:00
Середа:
09:00 — 17:00
Четвер:
09:00 — 17:00
П'ятниця:
09:00 — 17:00
Оновлення даних: 16.10.2020 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії

Ключові слова

послуги юриста

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.