Контакти

Фактична адреса:
79010, м. Львів, вул. Личаківська, 26
Телефони:
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЦЕНТРАЛЬНИЙ ВІЙСЬКОВИЙ КЛІНІЧНИЙ ШПИТАЛЬ ЗОК

Контакти

Фактична адреса:
79010, м. Львів, вул. Личаківська, 26
Телефони:
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79010, м. Львів, вул. Личаківська, 26
Телефони:
Факс:

Діяльність

Військово-медичний клінічний центр Західного регіону створений у відповідності до директиви Міністра оборони України від 1 грудня 2006року №Д-322/1/*14 на базі 1120 центрального військового клінічного госпіталю. Основними структурними підрозділами Центру стали: оперативно-медичне управління, медична частина, 15 лікувально-діагностичних клінік та 2 окремих відділення, підрозділи забезпечення.
Одночасно був створений військовий мобільний госпіталь, який вперше розгорнули на Яворівському загальновійськовому полігоні.

Інформація

Офіційна церемонія відкриття Центру та мобільного госпіталю відбулася 15 травня 2007 року. На відкритті були присутні Міністр оборони України Гриценко А.С., Міністр охорони здоров’я України Гайдаєв Ю.О., Директор Департаменту охорони здоров’я Міністерства оборони України Мельник П.С., командувач військ Західного оперативного командування генерал-лейтенант Куцин М.М. та інші.

З нагоди відкриття Центру Міністр оборони України Гриценко А.С. подарував його колективу сучасний реанімобіль.

Створення Військово-медичного клінічного центру Західного регіону стало новим етапом реформування медичної служби Збройних Сил України, спрямованим на удосконалення системи медичного забезпечення шляхом його організації та здійснення за територіальним принципом.

Зоною територіальної відповідальності Військово-медичного клінічного центру Західного регіону визначено сім західних областей України (Волинська, Рівненська, Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська, Чернівецька, Закарпатська).

У підпорядкування Військово-медичного клінічного центру Західного регіону, крім військового мобільного госпіталю, увійшли розташовані на визначеній території відповідальності Рівненський гарнізонний військовий госпіталь, Чернівецький військовий госпіталь, Мукачівський військовий госпіталь, Луцький військовий госпіталь та Івано-Франківська військова поліклініка (з денним стаціонаром).

Крім того, в зоні відповідальності Центру є бригадні медичні роти та близько 50 медичних пунктів (з лазаретами) військових частин. Наказом начальника Центру за кожним із військових госпіталів закріплена своя зона відповідальності із наявною в її межах військовою ланкою медичної служби, що дозволяє наблизити надання кваліфікованої, а іноді з елементами спеціалізованої, медичної допомоги безпосередньо до хворого.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Петрук Сергій Олександрович — начальник

Графік роботи

Понеділок:
00:00 — 24:00
Вівторок:
00:00 — 24:00
Середа:
00:00 — 24:00
Четвер:
00:00 — 24:00
П'ятниця:
00:00 — 24:00
Субота:
00:00 — 24:00
Неділя:
00:00 — 24:00
Оновлення даних: 04.01.2022 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.