КОМПАНІЯ CLIMATTOP
Адреса:
79000, м. Львів
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

КОМПАНІЯ CLIMATTOP

КОМПАНІЯ CLIMATTOP
Адреса:
79000, м. Львів
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
КОМПАНІЯ CLIMATTOP
Адреса:
79000, м. Львів
Телефони:

Діяльність

Наші послуги:
Продаж кліматичної техніки (кондиціонерів), Проектування системи вентиляції та кондиціонування будь-якої складності, Розробка проекту проектування, Монтаж кліматичного обладнання, Сервісне обслуговування кондиціонерів, Гарантійне обслуговування кондиціонерів.
У нас ви можете придбати: настінні кондиціонери, колонні кондиціонери, мобільні кондиціонери, мульти-спліт системи, касетні кондиціонери.

Інформація

Climattop - українська компанія яка займається продажем кліматичної техніки і її установкою.

Повний список послуг, які пропонує компанія Climattop:

— Продаж кліматичної техніки (кондиціонерів).
— Проектування системи вентиляції та кондиціонування будь-якої складності.
— Розробка проекту проектування.
— Монтаж кліматичного обладнання.
— Сервісне обслуговування кондиціонерів.
— Гарантійне обслуговування кондиціонерів.

Перш ніж купувати кліматичну систему важливо врахувати головну складність - якщо ви зробите замовлення кондиціонера в одній компанії, а його монтаж буде здійснювати інша, то в разі будь-яких несправностей при гарантійному обслуговуванні можуть виникнути проблеми, тому що кожна зі сторін буде намагатися зняти провину з себе. Що б не зіткнутися з такою ситуацією краще звертатися в компанії, які займаються продажем і установкою кліматичних приладів, і однією з них є Climattop. Якщо ви скористаєтеся нашими послугами, то уникнете таких неприємностей.

Купуючи у нашій компанії кондиціонер і замовивши послугу його монтажу, ви можете розраховувати на професійне та сумлінне гарантійне обслуговування, тому що як безпосередньо на сам прилад, так і на всі виконані роботи ми надаємо тривалу гарантію. У компанії Climattop є власна виїзна бригада, яка в разі неполадки у клієнтів в обговорені терміни приїжджає до них і усуває всі проблеми. Звичайно, гарантійний ремонт кліматичної техніки здійснюється абсолютно безкоштовно.

На нашому сайті представлений широкий вибір кондиціонерів від різних виробників - асортимент дуже великий тому ви точно знайдете кліматичну систему, яка буде ідеально відповідати вашим вимогам як з точки зору її ефективності і функціоналу, так і з точки зору вартості.

Також наші фахівці готові провести професійну консультацію як по телефону, так і на об’єкті. Якщо ви не знаєте який кондиціонер вибрати або вас цікавлять будь-які інші питання щодо установки кліматичної системи, то можете зателефонувати за вказаним на сайті номером і задати їх нам.

Послуга установки кондиціонерів здійснюється нами на вищому рівні - у нас працюють професіонали з багатим досвідом, які знають, як філігранно встановити прилад. Під час монтажу ми використовуємо виключно високоякісні комплекти монтажу та обладнання від зарубіжних виробників, а сам монтаж здійснюється я з урахуванням рекомендацій виробника обладнання.

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Оновлення даних: 21.03.2019 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.