Універсальний львівський довідник

КОМПАНІЯ CLIMATTOP

Адреса:
79000, м. Львів
Телефон основний:
(093) 5570505
Телефони:
(098) 5570505

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Оптова торгівля іншими машинами та устаткуванням
  • Інші види оптової торгівлі
  • Роздрібна торгівля іншими непродовольчими товарами, не віднесеними до інших групувань
  • Діяльність у сфері інжинірингу

Продукція, послуги:

Наші послуги:
Продаж кліматичної техніки (кондиціонерів), Проектування системи вентиляції та кондиціонування будь-якої складності, Розробка проекту проектування, Монтаж кліматичного обладнання, Сервісне обслуговування кондиціонерів, Гарантійне обслуговування кондиціонерів.
У нас ви можете придбати: настінні кондиціонери, колонні кондиціонери, мобільні кондиціонери, мульти-спліт системи, касетні кондиціонери.

Рекламна інформація:

Climattop - українська компанія яка займається продажем кліматичної техніки і її установкою.

Повний список послуг, які пропонує компанія Climattop:

— Продаж кліматичної техніки (кондиціонерів).
— Проектування системи вентиляції та кондиціонування будь-якої складності.
— Розробка проекту проектування.
— Монтаж кліматичного обладнання.
— Сервісне обслуговування кондиціонерів.
— Гарантійне обслуговування кондиціонерів.

Перш ніж купувати кліматичну систему важливо врахувати головну складність - якщо ви зробите замовлення кондиціонера в одній компанії, а його монтаж буде здійснювати інша, то в разі будь-яких несправностей при гарантійному обслуговуванні можуть виникнути проблеми, тому що кожна зі сторін буде намагатися зняти провину з себе. Що б не зіткнутися з такою ситуацією краще звертатися в компанії, які займаються продажем і установкою кліматичних приладів, і однією з них є Climattop. Якщо ви скористаєтеся нашими послугами, то уникнете таких неприємностей.

Купуючи у нашій компанії кондиціонер і замовивши послугу його монтажу, ви можете розраховувати на професійне та сумлінне гарантійне обслуговування, тому що як безпосередньо на сам прилад, так і на всі виконані роботи ми надаємо тривалу гарантію. У компанії Climattop є власна виїзна бригада, яка в разі неполадки у клієнтів в обговорені терміни приїжджає до них і усуває всі проблеми. Звичайно, гарантійний ремонт кліматичної техніки здійснюється абсолютно безкоштовно.

На нашому сайті представлений широкий вибір кондиціонерів від різних виробників - асортимент дуже великий тому ви точно знайдете кліматичну систему, яка буде ідеально відповідати вашим вимогам як з точки зору її ефективності і функціоналу, так і з точки зору вартості.

Також наші фахівці готові провести професійну консультацію як по телефону, так і на об’єкті. Якщо ви не знаєте який кондиціонер вибрати або вас цікавлять будь-які інші питання щодо установки кліматичної системи, то можете зателефонувати за вказаним на сайті номером і задати їх нам.

Послуга установки кондиціонерів здійснюється нами на вищому рівні - у нас працюють професіонали з багатим досвідом, які знають, як філігранно встановити прилад. Під час монтажу ми використовуємо виключно високоякісні комплекти монтажу та обладнання від зарубіжних виробників, а сам монтаж здійснюється я з урахуванням рекомендацій виробника обладнання.

Ключові слова:

продаж і установка кондиціонерів, купити кондиціонер, кондиціонер electrolux львів, кондиціонери idea ціна, ціни на кондиціонери, кондиціонери електролюкс недорого, кондиціонер для дому ціна, самсунг кондиціонер ціни, купити кондиціонер дешево, скільки коштує кондиціонер, кондиціонер mitsubishi купити, samsung кондиціонери скільки коштують, купити кондиціонер для квартири, панасонік кондиціонер, кондиціонер carrier вартість, кондиціонери мідеа, купити недорогий кондиціонер, підлоговий кондиціонер, напольно стельовий кондиціонер, кондиціонер ціна, кондиціонери zanussi ціни, кондиціонер lg, купити кондиціонер недорого, недорогі кондиціонери, купити кондиціонер toshiba, кондиціонери panasonic львів, кондиціонер mitsubishi, магазин кондиціонерів, купити спліт систему

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
3121006095

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Александрова Вікторія — спеціаліст з реклами
Дата перевірки:
15.03.2018