Універсальний львівський довідник

ХРАМ СВЯТИХ ВОЛОДИМИРА ТА ОЛЬГИ, УГКЦ

Фактична адреса:
79071м. Львів, вул. Симоненка, 5а
Телефон основний:
(032) 2636798

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

При храмі Свв. Володимира і Ольги широко розгорнена пасторальна праця. На даний момент при храмі функціонують ряд молодіжних, молитовних та євангелізаційних спільнот. Діє вівтарна дружина, проводяться ораторії для дітей. Збираються групи узалежнених від алкоголю та наркотиків.

У релігійному і культурно-освітньому центрі храму створено належні умови для зустрічей парафіян будь-якого віку у вибраних ними спільнотах чи групах. Тут розміщені навчальні класи, лекційний зал, трапезна, бібліотека та каплиця святого великомученика Пантелеймона. Протягом навчального року на парохії діє Катехитична школа.

Рекламна інформація:

В лекційному залі, крім читання цікавих лекцій, демонструються фільми, вистави, проводяться заплановані заходи до свят, виступи церковних хорів, тощо.

Недільні Богослуження в храмі прикрашають своїм співом церковні хори - дорослий, на Святій Літургії о 11:00 (керівник п. Богдан Корінь) та дитячий на Святій Літургії о 13:00 (керівник п. Галина Стефанович).

Запрошуємо усіх бажаючих долучатись до наших спільнот, молодіжних зустрічей чи діючих при церкві груп, а також тих, хто має здібності і бажання - до наших церковних хорів.

Службова інформація

Дата перевірки:
30.05.2018