Універсальний львівський довідник

ФОТОСТУДІЯ БАРАНСЬКИХ

Фактична адреса:
79005м. Львів, вул. Зелена, 2
Поштова адреса:
79005, м. Львів, вул. Зелена, 2
Телефон основний:
(032) 2759804
Телефони:
(032) 2769840

Про компанію

Керівник:
Баранська Марія Василівна — директор
Рік заснування:
1998

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Операції з нерухомим майном
  • Діяльність у сфері фотографії

Продукція, послуги:

Ексклюзивне художнє фото, широкоформатний друк, фотографії на кришталі, фото на горнятах, фотографії на тканинах, фото на посуді, фото на тарілках, фото на шкірі, фото на футболках, фото на одязі, фото на подушках, фото на фарфорі фото на металі, виготовлення випускного альбому, виготовлення весільного альбому, виготовлення іменного фотоальбому, виготовлення фотокниг, фото на документи, термінове фото, виїздне фото, фоторамки, фотосувеніри, фототовари, запрошення на весылля, запрошення на урочистості, дитяче фото, портфоліо, фотосесія, колаж, фотосесія тварин, ритуальні таблиці, овали, друк фото через інтернет, виготовлення пазлів, виготовлення рам з італійського багету, копіювання відео.

Рекламна інформація:

Сімейна фотостудія, яка заснована у 1998 році Баранською Марією, сином Олегом та дочкою Іриною. Студія дасть можливість створити ексклюзивне художнє фото всіх видів та розмірів. Широкоформатний друк від 61 см до 2,50 метрів. У Вас залишиться незабутнє враження та згадки від сімейного, колективного, романтичного фото. Салон приймає замовлення на виготовлення випускних, іменних та весільних альбомів, фотокниг. Тут Ви можете отримати послуги термінового фото на документи та виїздне фото. В салоні Вас чекають професійні фотографи та щирий персонал, який надасть консультацію по всім видам послуг та про інші супутні фототовари.
ключові слова: весільна фотокнига, креативні фотографії, портрет, репортаж, фотозйомка об’єктів, друк запрошень, весільні запрошення, друк фотографій, друк візиток, монтаж фотографій, комп’ютерний монтаж, обробка фото, художній монтаж фотографій, фоторамки, рамки для оформлення фотографій, портфоліо, весільне фото, ретро, арт, сепіа, фото весілля Львів, фотозйомка весіль Львів, фотооператори Львова, Львівські фотографи, фото Львів весілля, Львівські весільні фотооператори, фотооператори на весілля Львів, весілля Львів фото, весільні фотографи Львова, весільні фотостудії Львова, рекламна фотозйомка, весілля фото Львів, Львів фотозйомка весіль, Львів фотооператори, Львів фото весілля, фотографи Львова, весільні фотооператори Львів, Львів фотооператори на весілля, Львів весільні фотографи, Львів весілля фото, Львів весільні фотостудії, фотозйомка реклами

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
19162745

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00
Субота:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
12.06.2017