Універсальний львівський довідник

РАЗЕНЛЮКС-УКРАЇНА

Адреса:
03133, м. Київ, просп. Перемоги, 82а
Телефон основний:
(044) 4532169
Телефони:
(044) 5991483, (067) 4422406
Факс:
(044) 5991483
Сайт:

Про компанію

Керівник:
Радік Іван Львович — директор
Рік заснування:
1998
Чисельність працівників:
12

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Рослинництво
  • Оптова торгівля сільськогосподарською сировиною та живими тваринами
  • Оптова торгівля квітами та іншими рослинами
  • Оптова торгівля продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами
  • Інші види оптової торгівлі
  • Роздрібна торгівля у спеціалізованих магазинах іншими непродовольчими товарами

Продукція, послуги:

В інтернет магазині Gazon ™ Ви можете замовити насіння газонних трав від провідного світового лідера виробництва і селекції насіння трав - Rasenlux GmbH (Німеччина).

Які ж переваги пропонує наш інтернет-магазин насіння трав для газону? Найбільш істотний факт - наявність величезного розмаїття готових травосумішей і газонних комплексів, які гарантовано є на складі.

Німецька якість насіння трав - запорука якісного газону, а в нашому інтернет магазин Ви зможете придбати їх за невисокою ціною.

Вам необхідно підібрати газон для своєї ділянки, дачі, спортивного майданчика або зробити благоустрій великій території? Інтернет магазин насіння газонних трав допоможе вам з вибором травосуміші, виходячи з функціонального призначення газону.
Наявність безлічі рішень дозволить підібрати травосуміші з необхідними характеристиками і вартістю.

Інтернет-магазин насіння для газону Gazon ™ - це різноманіття пропозицій на будь-який смак. Щоб замовити зміна трав, вам не доведеться нікуди їхати чи йти, тому що всі операції відбуваються у віртуальному режимі. Саме тому Gazon ™ - це інтернет-магазин насіння газонних трав і газонних комплексів, купувати в якому завжди вигідно і приємно.

Рекламна інформація:

НАСІННЯ БАГАТОРІЧНИХ ГАЗОННИХ ТРАВ ДЛЯ БУДЬ ҐРУНТУ
  
Принципово новий науковий підхід і новітні технології виробництва газонних травосумішей дозволив німецькій фірмі RASENLÜX GmbH зайняти гідне місце в рядах провідних фірм-селекціонерів світу.

Прекрасні газони на території України можна побачити на Хрещатику та в Ботанічному саду, перед міністерствами, посольствами та офісами, в парках і скверах, на стадіонах та майданчиках для гри в гольф.

Відмінною рисою всіх сумішей газонних трав компанії RASENLÜX є:
• висока стійкість до несприятливих кліматичних і ґрунтових умов;
• ідеальна пристосованість до холодної зими і печені, посушливого літа;
• швидке створення щільною і міцною дернини, що перешкоджає вторгнення бур’янів;
• швидко звільняє ділянку від бур’янів і моху.

Додані в травосуміш спеціальні гранули сприяють швидкій схожості і містять в своєму складі основні макро-і мікроелементи в збалансованому співвідношенні, що гарантує нормальний розвиток кореневої системи газону, забезпечує гарну перезимівлю рослин, захист газону від хвороб і шкідників. Гумінові з’єднання сприяють повноцінному розвитку газону, збереженню насиченого зеленого кольору трави та прекрасною структури листа, на весь період вегетації. Огорнувши гранули корінцями, трави споживають мінеральні елементи поступово. У органомінеральних з’єднаннях засвоєння корисних речовин зростає до 98%! Вони зберігаються в ґрунті тривалий час, продовжуючи свою дію кілька років.
  
Завдяки використанню технології RASENLÜX, можна створити чудовий газон, практично, на будь-яких ґрунтах. Компанія гарантує 99% чистоти насіння і 96% схожості.

Ключові слова:

газон, насіння газонних трав, травосуміші, ліліпут, газонна трава, трава для газону, купити газонну траву, газон своїми руками, газонних трав, насіння газонної трави, купити газон, як посіяти газон, як посадити газон, посів газону, райграс, газонна трава ціна, посів газонної трави, газонна трава купити київ, газони в саду, посадка газонної трави, газонні трави, як зробити газон, альпійський луг суміш, газон київ, центр газонних трав, трава тимофіївка, ціна насіння газонної трави, трава газонна купити, рівендел , насіння трави для газону, купити насіння трави, види газонів, спортивний газон, газонна трава посів, трава газонна універсальна, газонна трава купити України, купити траву газонну, декоративна трава для газону, купити траву для газону, газон для ледачих, канада грін, купити насіння газону, садові трава, види газонної трави, декоративний газон, луговий газон, газонна трава насіння, замовити траву по інтернету, продаж газонної трави, насіння трав ціна, альпійський газон, газонні насіння, вартість газонної трави, сорти газонної трави, газонна трава спорт, де купити газонну траву, газон декоративний, садово-парковий газон, тіньовитривалий газон, квітучий газон, газонна трава оптом, спортивна газонна трава, насіння лугових трав, універсальний газон, газонні суміші, види газонних трав, сіяні трави, газонна трава низькоросла, найкраща трави для газону, газон не вимагає догляду, яка краще травосуміш, вирощування газонної трави, канадський газон, вибір газонної трави, посадити газон, газонна трава України, декоративні газони, тіньовий газон, продаж насіння багаторічних трав, низькорослий газон, ледачий газон, газонна трава з квітами, сорт газонної трави, газонна трава мітлиця, посухостійкий газон, все про газонної траві, трава для газонів, квіти газонні, газонна трава сорти, травосуміші для газонів, багаторічний газон, газонна трава для тіні, райграс однорічний, продаж трави, квітковий газон, замовити траву, газон біла конюшина, як вибрати газон, трава канада грін, насіння трави газонної, насіння декоративних трав, rasenlüx, продаж рослин, купити рослини у Львові

Маркетингова інформація

Торгова марка:
RASENLUX GmbH, Німеччина
Торгова марка:
LILIPUT, Німеччина
Торгова марка:
Мавританский газон
Стандарти якості:
ДСТУ 2240-93
Країни експорту (Е):
Німеччина
Країни імпорту (І):
Німеччина

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
37560572
Банк:
УСБ
МФО:
300012

Години роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Владимир Куевда
Дата перевірки:
15.02.2017