Універсальний львівський довідник

ТЕХНІКА ВС, ТОВ

Юридична адреса:
79054, м. Львів, вул. Караджича, 14, к. 14
Фактична адреса:
79039м. Львів, вул. Ясна, 1
Телефон основний:
Телефони:
Факс:

Про компанію

Керівник:
Тимкович Петро Іванович — директор
Чисельність працівників:
7

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Виробництво промислового холодильного та вентиляційного устаткування
  • Виробництво електричних побутових приладів

Продукція, послуги:

Компанія ”ТВС” пропонуємо Вам:

Послуги металообробки:
- лазерна порізка;
- гнуття металу;
- порошкове фарбування.

Вентиляційне обладнання:
- вентиляційні установки;
- виготовлення повітропроводів та комплектуючих з сталі;
- виготовлення зонтів, кронштейнів.

Рекламна інформація:

Надання якісних послуг - одне із ключових правил роботи компанії «ТВС». Тільки повна взаємодія з клієнтом допомагає досягнути високих результатів і виконати всі умови співпраці. Професіонали реалізують свій потенціал, а замовники отримують очікуване. Наша компанія пропонує найбільш продуктивну схему роботи, в основі якої лежить діалог з клієнтом. Адже поєднання Ваших ідей і знань спеціалістів «ТВС» направлене на забезпечення потрібного результату.

На початковій стадії співробітництва, інженерно - конструкторський відділ «ТВС» підготує техніко-комерційну пропозицію. Клієнту запропонують кілька варіантів реалізації поставленої задачі. Це дозволить торкнутися всіх можливих аспектів майбутнього проекту і знайти оптимальне рішення.

Якщо Вас цікавить лазерний розкрій та гнуття листового металу у місті Львів, по Вашому індивідуальному замовленню, зв’яжіться з нами найбільш зручним для вас методом.

Ключові слова:

лазерна різка львів, лазерна порізка металу, гнуття металу львів, порошкове фарбування, гнуття листового металу, вироби з оцинковки, вироби з нержавійки, вироби з металу на замовлення, повітропроводи прайс, порізка нержавійки, покраска порошкова, зонти з нержавійки, кронштейни ціни, металообробка в україні, металопорізка недорого, лазерний станок львів, різка металу, порізка металу, вентиляційні системи львів

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
38425579

Службова інформація

Дата перевірки:
13.08.2019