ТВОЄ ТЕПЛО, ПП
Адреса:
79000, м. Львів, вул. Миколайчука, 2б
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ТВОЄ ТЕПЛО, ПП

ТВОЄ ТЕПЛО, ПП
Адреса:
79000, м. Львів, вул. Миколайчука, 2б
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
ТВОЄ ТЕПЛО, ПП
Адреса:
79000, м. Львів, вул. Миколайчука, 2б
Телефони:

Діяльність

Проектування, підбір та професійний монтаж опалення, водопостачання, водовідведення, вентиляції, сонячних колекторів, теплових насосів та кондиціонування.

Інформація

Історія компанії ”ТВОЄ ТЕПЛО” бере початок у 2006 році. Основними сферами діяльності компанії протягом цих років були професійний монтаж систем теплопостачання, водопостачання, а також монтаж твердопаливних котлів.

Монтаж систем опалення, водопостачання та водовідведення – це одна з основних сфер діяльності, в якій компанія постійно розвивається і удосконалюється із розвитком новітніх технологій, і на сьогоднішній день справжній сантехнік це далеко не п’яний працівник ЖЕКу з «газовим» ключем в руках, а професіонал з інженерним мисленням, тому що сама система опалення чи водопостачання складається не тільки з двох труб, але і з «розумного» обладнання. Компанія ”ТВОЄ ТЕПЛО” змонтує Вам таку систему яка забезпечить комфорт, економічність та надійність.

На сьогоднішній день компанія ”ТВОЄ ТЕПЛО” - це команда з цілеспрямованих, професійних менеджерів, інженерів та монтажних бригад, які забезпечать для вас оптимальні рішення.

Компанія ”ТВОЄ ТЕПЛО” співпрацює з провідними компаніями та брендами, які користуються довірою в Європі та світі.

Основним пріоритетом компанії був і залишається, йти в ”ногу з часом” не відстаючи від передових технологій, щоб наші клієнти були завжди задоволені виконаною роботою, тому що на сьогодні, опалення - це не просто ”щоб горіло”, а це заощадження, безпека та комфорт.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Дзявчук Олег Володимирович — керівник
Рік заснування:
2006

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Субота:
09:00 — 14:00
Оновлення даних: 10.06.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.