Контакти

Фактична адреса:
79008, м. Львів, вул. Жижки, 4, к. 5
Телефони:
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ФОНД БРАЙЛЯ, ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ І РЕАБІЛІТАЦІЇ СЛІПИХ

Контакти

Фактична адреса:
79008, м. Львів, вул. Жижки, 4, к. 5
Телефони:
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79008, м. Львів, вул. Жижки, 4, к. 5
Телефони:
Факс:

Діяльність

Вельмишановні пані і панове, великодушні добродії! У час ринкових відносин, коли все ширші верстви населення потребують соціального захисту, інваліди по зору залишаються у найбільш важкому, трагічному положенні.
Інваліди-сліпі. Що може бути жахливішим на землі за долю цих людей, приречених на вічну темряву, на муки та страждання, позбавлених можливості бачити согце, своїх рідних дітей, всю красу природи нашої України.
Наш Львівський територіальний фонд соціального захисту і реабілітації сліпих «Фонд Брайля» допомагає інвалідам по зору.
Більшість членів нашої організації – люди похилого віку, інваліди з дитинства, війни та праці. Вони одержують при сьогоднішніх ринкових цінах таку пенсію, на яку важко прожити. Ось і блукають сліпі-інваліди по місту, щоб щось купити за свою мізерну пенсію, щодня їх мучать хвороби та важкі роздуми про нужденне життя, які виснажують тіло і розум.
Перед багатьма із нас стоїть питання – як вижити? Де вихід? Єдиний вихід з цього становища, як і в давні часи, - це йти до людей, сподіваючись на Божу ласку, на людське милосердя, на їх добре серце і допомогу.
Ось і звертаємось до Вас, Вашого колективу з проханням надати нам у межах Ваших можливостей грошову або іншу допомогу і проявити милосердя до нашого важкого матеріального становища, допомогти нам вижити у цей важкий час. Сподіваємось, що Ви, Ваш колектив не відмовите нам, інвалідам, у братерській допомозі і перерахуєте на наш рахунок соціального захисту сліпих

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Вульчак Михайло Богданович — голова правління

Графік роботи

Понеділок:
10:00 — 17:00
Вівторок:
10:00 — 17:00
Середа:
10:00 — 17:00
Четвер:
10:00 — 17:00
П'ятниця:
10:00 — 17:00
Оновлення даних: 06.11.2017 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.