Універсальний львівський довідник

ЛІНГВІСТИЧНО-ОСВІТНІЙ ЦЕНТР ІПДО ЛЬВІВСЬКОЇ ПОЛІТЕХНІКИ

Фактична адреса:
79013м. Львів, вул. Митрополита Андрея, 5
Телефон основний:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Діяльність у сфері інжинірингу

Продукція, послуги:

1. Умови прийому та навчання:

- На курси англійської, німецької, польської, французької мов приймають усіх охочих, незалежно від їхнього віку, знань та навиків.
- Особи, які бажають навчатися на курсах, мають подати заяву, пред’явити паспорт та укласти договір. У разі неповноліття слухача договір укладають з батьками.
- Приймання документів здійснюємо протягом навчального року.
- Слухачі проходять тестування безкоштовно.
- Групи формують відповідно до рівня знань слухачів по 12 осіб.
- Слухачам пропонують гнучкий розклад занять.
- Курс навчання включає: групові заняття із викладачем 2 – 3 години 2 рази на тиждень, самостійне позааудиторне виконання завдань, відео заняття, зустрічі із guest speaker та виконання тестових завдань (Mid-term and Final tests).
- Після закінчення повного курсу навчання студент отримує (за вимогою) сертифікат Львівської політехніки та відповідний запис у додатку до диплома.

2. Курси профільного навчання кадрів для сектору інформаційних технологій при НУ “Львівська політехніка”

Напрямки підготовки: PM (Project Management), Frontend, Android, Design.
Курси засновані при сприянні HR відділів провідних ІТ компаній щоб підготовляти собі персонал. Ви ще перше заняття не відвідали, а за вашими майбутніми навиками вже стоятиме черга компаній.

3. Підвищення кваліфікації професорсько-викладацького складу ВНЗ:

- Навчальну та методичну роботу зі слухачами курсів проводить відповідна кафедра, на базі якої проходить навчання.

- Кафедра: розробляє тематику та навчальну програму курсів (зразки документів); залучає до викладання науково-педагогічних працівників кафедри та, при потребі, інших ВНЗ м. Львова або провідних спеціалістів регіону; розробляє графік проведення занять (зразок Графіка занять); проводить заняття зі слухачами; веде журнал обліку відвідувань; розробляє форми підсумкової атестації (тести або тематику випускних робіт); створює і організовує роботу комісії із підсумкової атестації (тестування або захисту випускної роботи Протоколи атестаціїї); проводить підсумкову атестацію слухачів (тестування або захист випускної роботи); здійснює інші заходи щодо навчального процесу.

- Навчання проводяться у групах чисельністю до 25 чоловік або індивідуально. При індивідуальному навчанні слухач вивчає програму самостійно, консультуючись з викладачами кафедри.

- Термін навчання встановлюється залежно від мети та змісту навчання і визначається навчальною програмою. Навчальна програма та графік проведення занять затверджується директором ННІ ПДО.

- Тривалість короткострокового навчання не перевищує 72 аудиторних годин; довгострокового навчання встановлюється від 72 до 512 аудиторних годин.

- По завершенню аудиторного навчання слухач складає підсумкову атестацію (тестування або захищає випускну роботу).

- Комісія для проведення підсумкової атестації (тестування або захисту випускної роботи) створюється розпорядженням директора ННІ ПДО за поданням завідувача кафедри у кількості не менше 3 осіб.

- Комісія виконує такі функції: призначає місце, дату і час проведення підсумкової атестації; проводить підсумкову атестацію; розглядає, затверджує та оформляє результати підсумкової атестації.

- Комісія приймає рішення про допуск до підсумкової атестації (тестування або захисту випускної роботи).
При недопущенні комісією слухача до підсумкової атестації йому видається письмова відмова з обґрунтуванням причини відмови. У цьому разі вважається, що слухач не склав підсумкової атестації. Слухач, який не був допущений до підсумкової атестації, після усунення причин відмови може повторно її скласти.

- Атестаційні роботи випускників курсів зберігаються на кафедрі протягом трьох років.

4. Курси з енергетики.

Рекламна інформація:

Лінгвістично-освітній центр (ЛОЦ) Інституту післядипломної освіти Львівської політехніки пропонує широкий спектр послуг, а саме: курси з іноземної мови, навчання у літній школі іноземних мов, вдосконалення рівня IT-спеціалістів, а також навчання з нуля; підвищення кваліфікації професорсько-викладацького складу ВНЗ; курси з енергетики.

ЛОЦ практикує проведення занять з носіями мови. До прикладу в минулому семестрі були запрошені англомовні представники Єгипту, Туреччини та Бразилії за сприяння МГО AISEC. Інколи є можливість запрошувати гостей з Польщі, Німеччини та США.

Лінгвістично-освітній центр при Львівській політехніці допоможе Вам набути знання та навики, які стануть Вам у пригоді не потім, а вже, сьогодні і зараз.

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 17:00
Вівторок:
від 09:00 до 17:00
Середа:
від 09:00 до 17:00
Четвер:
від 09:00 до 17:00
П'ятниця:
від 09:00 до 17:00

Службова інформація

Дата перевірки:
22.10.2019