Універсальний львівський довідник

ГРАНІТИ ЖИТОМИРЩИНИ

Фактична адреса:
80400Львівська обл., Кам’янка-Бузький р-н, м. Кам’янка-Бузька, вул. Шевченка, 9
Телефон основний:
(098) 0677605
Телефони:
(093) 0610262

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Пам’ятники, надгробні плити у Камянка-Бузькому.

Рекламна інформація:

Виробництво надгробків - це різновид художнього оформлення каменю по спеціалізованим технологіям. Наші майстри зможуть втілювати в камені скорботу і гіркоту втрати, створювати такі види надгробків, які символізують вічну пам’ять про покійних.

Пам’ятники на кладовищі, ціни яких залежать від характеру виконання, відрізняються матеріалами і технологіями, які застосовуються для їх створення. Таким чином, створення рішень у вигляді скульптурного комплексу з натурального каменю є досить трудомістким процесом, який вимагає участі справжніх професіоналів.

Виготовлення надгробних пам’ятників нерідко пов’язано з ручною обробкою матеріалів, що вимагає постійної уваги з боку майстра. Під його вмілими руками безформна кам’яна брила поступово стає виразним і лаконічним скульптурним монументом. У нас можна ознайомитися з багатьма прикладами таких художніх рішень, які представляють собою бюст покійного або фігуру ангела.

Виготовлення пам’ятників і надгробків - це створення не тільки стандартних ритуальних виробів, а й справжніх витворів мистецтва. У нас можна зробити замовлення комплексу у вигляді стели з використанням скульптурних зображень. Не секрет, що лише деякі клієнти можуть придбати дорогі елітні пропозиції, вартість яких може бути досить високою.
Разом з тим для вшанування пам’яті близьких людей зовсім не обов’язково купувати особливі ексклюзивні моделі. Виготовлені з декоративного чи штучного каменю надгробки характеризуються невисокою ціною і унікальністю виконання. Наші фахівці підберуть саме той різновид оформлення, який буде повною мірою задовольняти пропонованим вимогам.

Ключові слова:

пам’ятники камянка бузька, гранітний пам’ятник камянка бузька, пам’ятник з граніту камянка бузька, пам’ятники на замовлення, кольорові портрети на пам’ятниках, пам’ятники з крихти, памятники з граніту, памятники фото, памятники житомир, гранітні памятники, надписи на памятниках, ритуальні пам’ятники, каталог пам’ятників, замовити памятник, гранітні памятники львівська область, встановлення пам’ятників, фото на памятник, виготовлення памятників, житомирські памятники, дитячі памятники, подвійні памятники, одинарні памятники, памятники на замовлення, памятник на могилу, памятники оптом, демонтаж старих пам’ятників, гранітні памятники оптом, написи на памятниках, вірші на памятниках, пейзажі на памятниках, памятник недорого, гравірування на пам’ятниках, памятники з натурального каменя, слова на памятниках

Службова інформація

Профіль редагував:
Бурдейна Ольга Степанівна
Дата перевірки:
25.05.2017