Універсальний львівський довідник

ГРАНІТИ ЖИТОМИРЩИНИ

Фактична адреса:
80400Львівська обл., Кам’янка-Бузький р-н, м. Кам’янка-Бузька, вул. Шевченка, 9
Телефон основний:
Телефони:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Пам’ятники, надгробні плити у Камянка-Бузькому.

Рекламна інформація:

Виробництво надгробків - це різновид художнього оформлення каменю по спеціалізованим технологіям. Наші майстри зможуть втілювати в камені скорботу і гіркоту втрати, створювати такі види надгробків, які символізують вічну пам’ять про покійних.

Пам’ятники на кладовищі, ціни яких залежать від характеру виконання, відрізняються матеріалами і технологіями, які застосовуються для їх створення. Таким чином, створення рішень у вигляді скульптурного комплексу з натурального каменю є досить трудомістким процесом, який вимагає участі справжніх професіоналів.

Виготовлення надгробних пам’ятників нерідко пов’язано з ручною обробкою матеріалів, що вимагає постійної уваги з боку майстра. Під його вмілими руками безформна кам’яна брила поступово стає виразним і лаконічним скульптурним монументом. У нас можна ознайомитися з багатьма прикладами таких художніх рішень, які представляють собою бюст покійного або фігуру ангела.

Виготовлення пам’ятників і надгробків - це створення не тільки стандартних ритуальних виробів, а й справжніх витворів мистецтва. У нас можна зробити замовлення комплексу у вигляді стели з використанням скульптурних зображень. Не секрет, що лише деякі клієнти можуть придбати дорогі елітні пропозиції, вартість яких може бути досить високою.
Разом з тим для вшанування пам’яті близьких людей зовсім не обов’язково купувати особливі ексклюзивні моделі. Виготовлені з декоративного чи штучного каменю надгробки характеризуються невисокою ціною і унікальністю виконання. Наші фахівці підберуть саме той різновид оформлення, який буде повною мірою задовольняти пропонованим вимогам.

Службова інформація

Профіль редагував:
Бурдейна Ольга Степанівна
Дата перевірки:
22.05.2018