Універсальний львівський довідник

УСМІШКА, СТОМАТОЛОГІЧНА КЛІНІКА

Адреса:
79022, м. Львів, вул. Виговського, 20б
Поштова адреса:
79022, м. Львів, вул. Виговського, 20б, оф. 1
Телефон основний:
Телефони:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

”УСМІШКА” – клініка, яка надає повний комплекс сучасної стоматологічної допомоги для Вашої родини від найменшого до найстаршого. Абсолютна стерильність інструментів та безболісність процедур гарантують якісне стоматологічне обслуговування.

Клініка ”УСМІШКА” пропонує повний комплекс стоматологічних послуг, який включає:
- профілактична гігієна;
- безстресове лікування;
- дитяча стоматологія;
- терапевтична стоматологія;
- ендодонтія;
- естетична стоматологія;
- протезування зубів;
- хірургія стоматологічна;
- імплантологія;
- ортодонтія;
- пародонтологія;
- відбілювання зубів;
- цифрова рентгенодіагностика;
- стоматологія для вагітних.

Дивимось на проблему комплексно і оцінюємо не один конкретний зуб, а всю зубно-щелепну систему. Під час консультації, аналізуючи Ваш рентгенівський знімок, надаємо детальні відповіді та пояснюємо про стан ротової порожнини загалом.

Надаємо повний комплекс стоматологічної допомоги застрахованим особам.

Рекламна інформація:

«УСМІШКА» — РОДИННА СТОМАТОЛОГІЯ НОВОГО ПОКОЛІННЯ:

СЬОГОДНІ «Усмішка» - це:
- клініка, яка досягла найвищих сходинок сучасної стоматології;
- команда із 9 досвідчених лікарів-стоматологів, одних з найкращих спеціалістів міста Львова. Майстерність рук лікарів клініки за ці роки оцінило понад 19 тисяч постійних пацієнтів;
- комплексна стоматологічна допомога для усієї родини у лікуванні будь-яких захворювань ротової порожнини, із застосуванням найновіших технологій та методів лікування на високоякісному стоматологічному обладнанні (виробництва Німеччини, Швейцарії, Японії, США, Фінляндії);
- абсолютна стерильність інструментів та високий рівень безпеки лікування;
- 100 % безболісність процедур;
- 2D та 3D Rtg діагностика на сучасному фінському комп’ютерному томографі Planmeca Pro Max 3D;
- зуботехнічна лабораторія, в якій виготовляються всі види протезування зубів ( металокерамічні та діоксид цирконієві коронки, мостоподібні та знімні протези, вініри, протезування на імплантах) із застосуванням CAD/CAM технологій на обладнанні ZirkonZahn (Італія);
- комфортна атмосфера в клініці, яка допомагає позбавитися страху перед наступним візитом до зубного лікаря раз і назавжди;
- досвід, вміння, порядність, професіоналізм та гарантія якісного лікування.

«Усмішка» заснована у Львові родиною Дерейко ще в 1989 році і з тих пір завоювала хорошу репутацію у львів’ян та гостей міста. Сьогодні це команда професіоналів, що володіють спеціальними знаннями та вміннями для практичного здійснення діагностики, лікування та попередження захворювань зубів, ротової порожнини і щелепно-лицевої ділянки в цілому.

Спеціалісти стоматологічної клініки «Усмішка» перейняли усі найкращі принципи медицини державного сектору, скориставшись перевагами можливостей приватної медицини.

Клініку з 2002 року очолює Дерейко Ярема Олегович (син доктора Дерейко О.В.). Продовжуючи родинну справу він постійно розвиває та удосконалює принципи роботи «Усмішки».

ПОВНІСТЮ ОНОВЛЕНО СТОМАТОЛОГІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ:
- лікування проводиться на сучасних стоматологічних установках RITTER (Німеччина);
- стерильність забезпечується автоклавом фірми RITTER класу B;
- під час лікування кореневих каналів зубів використовуються дентальні мікроскопи Lieca M 400 – Е (Німеччина) та Zeiss (Швейцарія), які в декілька разів збільшують можливість візуального контролю;
- для пломбування зубів використовуються стоматологічні матеріали провідних фірм VOCO та FILTEK (Німеччина);
- професійна чистка зубів ультразвуком за допомогою содоструйного апарату Prophy Flex Air flow з використанням KaVo PROPHY pearls (Німеччина);
- зняття інтраоральних цифрових 3D відбитків за допомогою внутрішньо ротового сканера TRIOS® від 3Shape (Данія);
- знеболення будь-якого зуба або потрібної ділянки щелепи за допомогою апарату QuickSleeper, а також апарату STA (Single Tooth Anesthesia System) – це сучасна альтернатива місцевого знеболення, що контролюється комп’ютером.

ВИ ГАРАНТОВАНО ОТРИМАЄТЕ найсучасніші методи терапевтичного, ортопедичного, ортодонтичного та хірургічного лікування. Для Ваших діток працює дитячий стоматолог.

Співпрацюємо з провідними страховими компаніями, надаємо повний комплекс стоматологічної допомоги застрахованим особам в рамках програми Добровільного Медичного страхування.

Для пацієнтів діє гнучка система оплати, а також можливість придбати Подарункові сертифікати на лікування зубів або на будь-яку іншу послугу клініки.

Уже понад 28 років «Усмішка» працює у двох напрямках, а саме:
1. Надання стоматологічних послуг в клініці;
2. Продаж стоматологічного обладнання, інструментів та витратних матеріалів в галузі стоматології.
Спеціалісти відділу продажу фірми «Усмішка» пропонують широкий спектр стоматологічного обладнання, інструментарію, матеріалів провідних фірм світу для комплексного забезпечення стоматологічних клінік та приватних кабінетів.

Гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання інженерами сервіс-центру.
«Усмішка» має партнерські зв’язки з передовими європейськими компаніями: «Edenta», «Voco», «Ritter», «Muller-omicron», «MK-dent», «Bredent», «Baush», «Dentex», Planmeca, ZirkonZahn та ін.

Ключові слова:

клініка стоматолог, дитячий стоматолог львів, стоматологія у львові, відбілювання зубів, зуби лікування, приватний стоматолог львів, протезування зубів, стоматологічна поліклініка, зубні імплантати, стоматологічний кабінет, вартість послуг стоматолога, видалення зуба, відбілити зуби, дантист у львові, естетична стоматологія, захворювань пародонту, знімне протезування зубів, зняття зубних відкладень, зуби стоматологія, зубна імплантація, зубне протезування, зубний лікар, зубний наліт, зубні імплантанти ціни

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
19334554

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 20:00
Вівторок:
від 09:00 до 20:00
Середа:
від 09:00 до 20:00
Четвер:
від 09:00 до 20:00
П'ятниця:
від 09:00 до 20:00
Субота:
від 09:00 до 14:00

Службова інформація

Дата перевірки:
16.08.2019