УСМІШКА, МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР
Адреса:
79022, м. Львів, вул. Виговського, 20б
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

УСМІШКА, МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР

УСМІШКА, МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР
Адреса:
79022, м. Львів, вул. Виговського, 20б
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
УСМІШКА, МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР
Адреса:
79022, м. Львів, вул. Виговського, 20б

Діяльність

Фото — УСМІШКА, МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ”УСМІШКА” – медичний центр, який надає повний комплекс сучасної стоматологічної допомоги для Вашої родини від найменшого до найстаршого. Абсолютна стерильність інструментів та безболісність процедур гарантують якісне стоматологічне обслуговування.

Медичний центр ”УСМІШКА” пропонує повний комплекс стоматологічних послуг, який включає:
- профілактична гігієна;
- безстресове лікування;
- дитяча стоматологія;
- терапевтична стоматологія;
- ендодонтія;
- естетична стоматологія;
- протезування зубів;
- хірургія стоматологічна;
- імплантологія;
- ортодонтія;
- пародонтологія;
- відбілювання зубів;
- цифрова рентгенодіагностика;
- стоматологія для вагітних.

Дивимось на проблему комплексно і оцінюємо не один конкретний зуб, а всю зубно-щелепну систему. Під час консультації, аналізуючи Ваш рентгенівський знімок, надаємо детальні відповіді та пояснюємо про стан ротової порожнини загалом.

Надаємо повний комплекс стоматологічної допомоги застрахованим особам.

Інформація

УСМІШКА — РОДИННА СТОМАТОЛОГІЯ НОВОГО ПОКОЛІННЯ:

- медичний центр, який досяг найвищих сходинок сучасної стоматології;
- команда із 9 досвідчених лікарів-стоматологів, одних з найкращих спеціалістів міста Львова. Майстерність рук лікарів центру за ці роки оцінило понад 19 тисяч постійних пацієнтів;
- комплексна стоматологічна допомога для усієї родини у лікуванні будь-яких захворювань ротової порожнини, із застосуванням найновіших технологій та методів лікування на високоякісному стоматологічному обладнанні (виробництва Німеччини, Швейцарії, Японії, США, Фінляндії);
- абсолютна стерильність інструментів та високий рівень безпеки лікування;
- 100 % безболісність процедур;
- 2D та 3D Rtg діагностика на сучасному фінському комп’ютерному томографі Planmeca Pro Max 3D;
- зуботехнічна лабораторія, в якій виготовляються всі види протезування зубів ( металокерамічні та діоксид цирконієві коронки, мостоподібні та знімні протези, вініри, протезування на імплантах) із застосуванням CAD/CAM технологій на обладнанні ZirkonZahn (Італія);
- комфортна атмосфера в клініці, яка допомагає позбавитися страху перед наступним візитом до зубного лікаря раз і назавжди;
- досвід, вміння, порядність, професіоналізм та гарантія якісного лікування.

«Усмішка» заснована у Львові родиною Дерейко ще в 1989 році і з тих пір завоювала хорошу репутацію у львів’ян та гостей міста. Сьогодні це команда професіоналів, що володіють спеціальними знаннями та вміннями для практичного здійснення діагностики, лікування та попередження захворювань зубів, ротової порожнини і щелепно-лицевої ділянки в цілому.

Спеціалісти медичного центру «Усмішка» перейняли усі найкращі принципи медицини державного сектору, скориставшись перевагами можливостей приватної медицини.

Центр з 2002 року очолює Дерейко Ярема Олегович (син доктора Дерейко О.В.). Продовжуючи родинну справу він постійно розвиває та удосконалює принципи роботи «Усмішки».

ПОВНІСТЮ ОНОВЛЕНО СТОМАТОЛОГІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ:
- лікування проводиться на сучасних стоматологічних установках RITTER (Німеччина);
- стерильність забезпечується автоклавом фірми RITTER класу B;
- під час лікування кореневих каналів зубів використовуються дентальні мікроскопи Lieca M 400 – Е (Німеччина) та Zeiss (Швейцарія), які в декілька разів збільшують можливість візуального контролю;
- для пломбування зубів використовуються стоматологічні матеріали провідних фірм VOCO та FILTEK (Німеччина);
- професійна чистка зубів ультразвуком за допомогою содоструйного апарату Prophy Flex Air flow з використанням KaVo PROPHY pearls (Німеччина);
- зняття інтраоральних цифрових 3D відбитків за допомогою внутрішньо ротового сканера TRIOS® від 3Shape (Данія);
- знеболення будь-якого зуба або потрібної ділянки щелепи за допомогою апарату QuickSleeper, а також апарату STA (Single Tooth Anesthesia System) – це сучасна альтернатива місцевого знеболення, що контролюється комп’ютером.

ВИ ГАРАНТОВАНО ОТРИМАЄТЕ найсучасніші методи терапевтичного, ортопедичного, ортодонтичного та хірургічного лікування. Для Ваших діток працює дитячий стоматолог.

Співпрацюємо з провідними страховими компаніями, надаємо повний комплекс стоматологічної допомоги застрахованим особам в рамках програми Добровільного Медичного страхування.

Для пацієнтів діє гнучка система оплати, а також можливість придбати Подарункові сертифікати на лікування зубів або на будь-яку іншу послугу центра.

Уже понад 28 років «Усмішка» працює у двох напрямках, а саме:
1. Надання стоматологічних послуг в центрі;
2. Продаж стоматологічного обладнання, інструментів та витратних матеріалів в галузі стоматології.
Спеціалісти відділу продажу фірми «Усмішка» пропонують широкий спектр стоматологічного обладнання, інструментарію, матеріалів провідних фірм світу для комплексного забезпечення стоматологічних клінік та приватних кабінетів.

Гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання інженерами сервіс-центру.
«Усмішка» має партнерські зв’язки з передовими європейськими компаніями: «Edenta», «Voco», «Ritter», «Muller-omicron», «MK-dent», «Bredent», «Baush», «Dentex», Planmeca, ZirkonZahn та ін.

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 20:00
Вівторок:
09:00 — 20:00
Середа:
09:00 — 20:00
Четвер:
09:00 — 20:00
П'ятниця:
09:00 — 20:00
Субота:
09:00 — 14:00
Оновлення даних: 21.01.2020 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.