Контакти

Фактична адреса:
79012, м. Львів, вул. Сахарова, 2
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

УПРАВЛІННЯ ТРАНСПОРТУ

Контакти

Фактична адреса:
79012, м. Львів, вул. Сахарова, 2
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79012, м. Львів, вул. Сахарова, 2
Телефони:

Діяльність

Управління у межах своєї компетенції реалізує політику Львівської міської ради у галузі міського пасажирського транспорту, зв’язку, кабельного телебачення, автогаражних кооперативів, автостоянок і паркування автотранспорту.

Інформація

Управління координує роботу міського пасажирського транспорту всіх форм власності. Погоджує схеми, маршрути та графіки руху міського пасажирського транспорту, узгоджує питання транзитного пасажирського транспорту. Погоджує дозволи на зміну маршрутів та напрямків руху транспорту, припинення руху транспорту на вулицях міста у зв’язку з проведенням ремонтних чи аварійно-відновлювальних робіт.

Проводить конкурси на право перевезення пасажирів, видає перевізникам необхідні дозволи для роботи на маршрутах, проводить конкурси на визначення операторів паркування приватних та туристичних транспортних засобів.

Керує підприємствами транспорту та зв’язку, що перебувають у комунальній власності. Погоджує дозволи на встановлення базових станцій мобільного зв’язку.

Бере участь у розробці програм розвитку міської транспортної інфраструктури та зв’язку.

Рубрики

Оновлення даних: 21.02.2018 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.