Універсальний львівський довідник

СНУКЕР, БІЛЬЯРДНИЙ КЛУБ

Фактична адреса:
79038м. Львів, вул. Пасічна, 43, пов. 3
Телефон основний:
(093) 6112949

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

До Ваших послуг різні види більярду: Snooker, Російський та Американський. Кожен відвідувач зможе оцінити чудову якість більярдних столів та відточити свою ігрову майстерність.

Для підтримки духу та натхнення у розпорядженні відвідувачів бар, затишні крісла і кімнати відпочинку - вибір за Вами. VIP зал, безкоштовний WI-FI та паркінг, а також трансляція футбольних матчів і спортивних подій - все це для Вас.

Також у більярдному клубі Снукер у вас є можливість розважитись та зняти стрес, граючи у дартс!

Рекламна інформація:

Елітний більярдний клуб ”Снукер” в якому органічно поєднується відпочинок, спорт і комфорт, класична витриманість стилю і вишукана атмосфера.Тут затишно, все створено для відпочинку і душевного спокою. Не секрет, що вже сама атмосфера навколо більярдних столів сприяє зняттю накопиченого за день нервового напруження, а гра дозволяє повністю відволіктися від повсякденної метушні. Але якщо ви не хочете грати, то у вашому розпорядженні будуть бар, затишні крісла і кімнати відпочинку, тут повна свобода вибору. Більярду всеодно, якого ви віку, статі, в якій ви фізичній формі. Його навіть не цікавить, наскільки ви майстерні в грі.

Службова інформація

Дата перевірки:
21.12.2015