Універсальний львівський довідник

ТАС, СТРАХОВА ГРУПА, ЗАХІДНА РЕГІОНАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ

Адреса:
79019, м. Львів, вул. Староміська, 1, к. 11
Телефон основний:

Про компанію

Керівник:
Пушкіна Світлана Григорівна — директор
Рік заснування:
1998

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Інше грошове посередництво

Продукція, послуги:

Страхова компанія ”ТАС” один з лідерів ринку, який пропонує послуг за наступними видами страхування:
1. Страхування транспорту;
2. Страхування відповідальності;
3. Страхування майна;
4. Медичне страхування;
5. Страхування туристів;
6. Страхування від нещасного випадку;
7. Страхування с/г ризиків;
8. І багато інших...

Рекламна інформація:

Кожна людина прагне впевненості в завтрашньому дні, стабільності в житті, потребує гарантованого захисту та підтримки у важку мить. Забезпечити такий захист — головна мета Страхової Групи «ТАС».

Наша компанія працює в Україні з жовтня 1998 року і є частиною потужної Інвестиційно-фінансової групи, до якої також належить низка фінансових, торгових та промислових структур.

Надійність СГ «ТАС» гарантована не лише статутним капіталом, що забезпечений резервним фондом, але й чинним механізмом перестрахування великих ризиків. Компанія працює з провідними перестрахувальниками світу.

СГ «ТАС» — універсальний страховик, що пропонує споживачам більше 80 страхових продуктів за різними видами добровільного та обов’язкового страхування. Продукти сформовані в комплексні страхові програми, відповідно до яких кожен клієнт — юридична або фізична особа — може застрахувати свої ризики як окремо, так і в комплексі.

Компанія має ліцензії Держфінпослуг України на здійснення 32 видів страхування, з них 18 — у формі добровільного, і 14 — у формі обов’язкового. Нині СГ «ТАС» є одним з лідерів ринку за страховими виплатами.

Передовий менеджмент, сучасні методи ведення бізнесу, нові технології та професійний колектив гарантують упевненість у майбутньому, захист та спокій нашим клієнтам.

Ключові слова:

автоцивілка, страхування, страхові компанії львів, медичне страхування в україні, обов язкове страхування, особисте страхування, тас страхування, страхова, страхова компанія львів, страхова компанія тас львів, страховий поліс львів, страховий ринок львів, страховий ринок україни, страховий тариф львів, страхові компанії у львові, рейтинг страхових компаній, страховка львів, страхування авто вартість, страхування авто львів ціна, страхування від нещасних випадків ціна, страхування відповідальності львів

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
4000000035
Банк:
СТОЛИЧНА ФІЛІЯ ПРИВАТБАНКУ, М.КИЇВ
МФО:
380269
Р/рахунок:
26502056200076

Службова інформація

Профіль редагував:
Пушкіна Світлана Григорівна
Дата перевірки:
25.02.2019