Універсальний львівський довідник

КОМПАНІЯ КОНТРФОРС, ПП

Адреса:
м. Херсон, м. Львів
Телефон основний:
Телефон бухгалтера:
Телефони:
Факс:

Про компанію

Керівник:
Клименко Володимир Валерійович — директор
Чисельність працівників:
12

Діяльність підприємства

Рубрики:

Галузі по КВЕД:

  • Оптова торгівля несільськогосподарськими проміжними продуктами
  • Оптова торгівля хімічними продуктами

Продукція, послуги:

Селітра аміачна, карбамід, нітроамофоска 16-16-16, нітроамофоска 15-15-15, нітроамофоска 10-26-26, нітроамофоска 8-19-29 (нітроамофоска також позначається ”NPK”), КАС-32 (карбамідноамміачна суміш), амофос 12-52, Амофос 10-47, калій хлористий, калієва селітра, сульфат калію (калій сірчанокислий), сульфат амонію.

Рекламна інформація:

Компанія ”Контрфорс” зарекомендувала себе як надійний постачальник мінеральних добрив, виробництва України, Росії, Казахстану, Білорусії та Китаю. Доставка замовлень відбувається по всій території України на протязі декількох днів.

Наше підприємство здійснює поставку тільки сертифікованих мінеральних добрив з усім необхідним пакетом документів.

Мінеральні добрива - джерело різних поживних елементів для рослин і властивостей грунту, в першу чергу азоту, фосфору і калію, а також кальцію, магнію, сірки, заліза. Серед мінеральних добрив, що пропонує наша компанія є:

Селітра аміачна
Найбільш популярне та ефективне мінеральне добриво. Основними перевагами аміачної селітри є високий вміст азоту, який так необхідний рослинам, та здатність повністю впитуватись у грунт. Окрім того, аміачна селітра має більш тривалу дію в порівнянні з нітратною. Аміачну селітру ефективно використовувати разом із калійними та фосфорними добривами.

Нітроамофоска
Одне з найкращих концентрованих мінеральних добрив, що містить усі необхідні для хорошого урожаю елементи: азот, фосфор, калій та сірку. Нітроамофоска використовується як для великих угідь, так і для приватних садиб, дачі. Цей вид мінеральних добрив вважається одним із найбільш ефективних та екологічно безпечних як для грунту, так і для здоров’я людини.

Карбамід
Карбамід, як і аміачна селітра - високоякісне мінеральне добриво завдяки високому вмісту азоту (близько 46%). Особливо ефективний при вирощуванні рису, пшениці, овочевих культур та плодових дерев. Використовується також як кормова добавка для ВРХ, оскільки 100 грам карбаміду - це 260 г протеїну чи 3 кг зерна.

Хлористий калій
Концентроване калійне добриво, що найчастіше використовується при вирощування картоплі, соняшнику, цукрового буряка, ячменю, проса та деяких плодових культур. Вміст основної поживної речовини К20 становить 52-62%. Це незамінне джерело калію, яке підвищує стійкість рослин до заморозків, засух та шкідників, а також сприяє інтенсивному розвитку кореневої системи.

Це найбільш популярні та використовувані мінеральні добрива, що пропонує наша компанія. Проте асортимент нашої продукції набагато ширший та містить також і вузькоспеціалізовану продукцію найкращих виробників. За більш детальною інформацією звертайтеся до наших менеджерів за телефонами, що вказані вище.

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
33951446

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 17:00
Вівторок:
від 09:00 до 17:00
Середа:
від 09:00 до 17:00
Четвер:
від 09:00 до 17:00
П'ятниця:
від 09:00 до 17:00

Службова інформація

Профіль редагував:
Ляшко Євген Степанович — Менеджер
Дата перевірки:
12.10.2016