КОМПАНІЯ КОНТРФОРС, ПП
Адреса:
м. Херсон, м. Львів
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

КОМПАНІЯ КОНТРФОРС, ПП

КОМПАНІЯ КОНТРФОРС, ПП
Адреса:
м. Херсон, м. Львів
Факс:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
КОМПАНІЯ КОНТРФОРС, ПП
Адреса:
м. Херсон, м. Львів
Факс:

Діяльність

Фото — КОМПАНІЯ КОНТРФОРС, ПП Селітра аміачна, карбамід, нітроамофоска 16-16-16, нітроамофоска 15-15-15, нітроамофоска 10-26-26, нітроамофоска 8-19-29 (нітроамофоска також позначається ”NPK”), КАС-32 (карбамідноамміачна суміш), амофос 12-52, Амофос 10-47, калій хлористий, калієва селітра, сульфат калію (калій сірчанокислий), сульфат амонію.

Інформація

Компанія ”Контрфорс” зарекомендувала себе як надійний постачальник мінеральних добрив, виробництва України, Росії, Казахстану, Білорусії та Китаю. Доставка замовлень відбувається по всій території України на протязі декількох днів.

Наше підприємство здійснює поставку тільки сертифікованих мінеральних добрив з усім необхідним пакетом документів.

Мінеральні добрива - джерело різних поживних елементів для рослин і властивостей грунту, в першу чергу азоту, фосфору і калію, а також кальцію, магнію, сірки, заліза. Серед мінеральних добрив, що пропонує наша компанія є:

Селітра аміачна
Найбільш популярне та ефективне мінеральне добриво. Основними перевагами аміачної селітри є високий вміст азоту, який так необхідний рослинам, та здатність повністю впитуватись у грунт. Окрім того, аміачна селітра має більш тривалу дію в порівнянні з нітратною. Аміачну селітру ефективно використовувати разом із калійними та фосфорними добривами.

Нітроамофоска
Одне з найкращих концентрованих мінеральних добрив, що містить усі необхідні для хорошого урожаю елементи: азот, фосфор, калій та сірку. Нітроамофоска використовується як для великих угідь, так і для приватних садиб, дачі. Цей вид мінеральних добрив вважається одним із найбільш ефективних та екологічно безпечних як для грунту, так і для здоров’я людини.

Карбамід
Карбамід, як і аміачна селітра - високоякісне мінеральне добриво завдяки високому вмісту азоту (близько 46%). Особливо ефективний при вирощуванні рису, пшениці, овочевих культур та плодових дерев. Використовується також як кормова добавка для ВРХ, оскільки 100 грам карбаміду - це 260 г протеїну чи 3 кг зерна.

Хлористий калій
Концентроване калійне добриво, що найчастіше використовується при вирощування картоплі, соняшнику, цукрового буряка, ячменю, проса та деяких плодових культур. Вміст основної поживної речовини К20 становить 52-62%. Це незамінне джерело калію, яке підвищує стійкість рослин до заморозків, засух та шкідників, а також сприяє інтенсивному розвитку кореневої системи.

Це найбільш популярні та використовувані мінеральні добрива, що пропонує наша компанія. Проте асортимент нашої продукції набагато ширший та містить також і вузькоспеціалізовану продукцію найкращих виробників. За більш детальною інформацією звертайтеся до наших менеджерів за телефонами, що вказані вище.

Рубрики

Про компанію

Керівник:
Клименко Володимир Валерійович — директор
Кількість працівників:
12 чол.

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 17:00
Вівторок:
09:00 — 17:00
Середа:
09:00 — 17:00
Четвер:
09:00 — 17:00
П'ятниця:
09:00 — 17:00
Оновлення даних: 12.10.2016 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.