Універсальний львівський довідник

Т.В.Д., ТОВ

Фактична адреса:
79034м. Львів, вул. Луганська, 18
Телефон основний:
(032) 2424445
Телефони:
(032) 2424451, (032) 2424446
Факс:
(032) 2424450
Сайт:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Рекламна інформація:

Товариство з обмеженою відповідальністю «Т.В.Д.» працює на будівельному ринку з 1994 року. Основний вид діяльності Товариства – будівництво житлових і нежитлових будівель, будівництво інших споруд, діяльність у сфері інжинірингу.

З початку своєї діяльності компанія спеціалізувалась в основному на будівництві індивідуальних житлових будинків. З часом, реалізуючи стратегію розвитку, ТОВ «Т.В.Д.» розширило профіль своєї діяльності. На сьогоднішній день будівельна компанія успішно працює у сферах будівництва житла, офісних та складських приміщень, магазинів, кафе, ресторанів, готелів, закладів освіти, охорони здоров’я, спортивних комплексів…

Будівельна компанія «Т.В.Д.» - це динамічна структура, що об’єднує декілька підприємств у різних сегментах будівельної галузі – столярне виробництво, виробництво металевих виробів, транспортну дільницю та оператора на ринку оренди будівельної техніки. Це дозволяє нам максимально ефективно виконувати та реалізовувати всі поставлені завдання та проекти різного рівня складності.

Штат працівників компанії формують висококваліфіковані та досвідчені професіонали, які забезпечують виконання робіт на найвищому рівні з використанням сучасних практик будівництва.

Застосування кращих будівельних практик та технологій дає нам можливість гарантувати нашим клієнтами тільки найкращі умови співпраці та найвищу якість будівництва.

Службова інформація

Дата перевірки:
18.04.2016