Універсальний львівський довідник

ЧЕРГА НАТАЛІЯ ІВАНІВНА, АДВОКАТ

Адреса:
79017, м. Львів, вул. Водогінна, 2, оф. 9
Телефон основний:
(063) 4244412
Телефони:
(097) 4780705

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

- Представництво в кримінальному процесі
- Захист в кримінальному процесі
- Захист від кримінального переслідування
- Захист на попередньому слідстві
- Захист в суді
- Оскарження судових рішень
- Оскарження порушення кримінальної справи

Рекламна інформація:

Забезпечення дотримання прав і захист власних інтересів можуть бути гарантовані лише в тому випадку, коли їх представляє адвокат. Висококласний адвокат повинен мати хватку в таких справах і досвід роботи в суді. Крім того, вартість послуг адвоката повинна бути прийнятна для середньостатистичної людини. Адвоката, вартість консультації у якого буде захмарною, не зможе дозволити собі людина з середньою зарплатою.

Співпраця з ЧЕРГОЮ НАТАЛІЄЮ ІВАНІВНОЮ буде вигідно і з боку питань грошового характеру, і з позиції співробітництва з першокласним адвокатом. Суто індивідуальний підхід до кожного клієнта, детальний розгляд і вивчення матеріалів справи, грамотне ведення документації, плюс досить тривалий досвід у справі судочинства - ось головні переваги співпраці ЧЕРГОЮ НАТАЛІЄЮ ІВАНІВНОЮ.

Не варто брати на себе додатковий головний біль за рішенням юридичних суперечок і проблем. Довірте цю справу професіоналові! За помірну ціну адвокат вирішить всі приносять труднощі питання на Вашу користь.

Ключові слова:

вартість послуг адвоката, допомога юриста, правова допомога адвоката, юрист львів, вирішення податкових спорів, адвокат по дтп, адвокат у кримінальних справах, адвокат львів, адвокати львова, адвокати у львові, вирішення трудових спорів, врегулювання спорів, досудове врегулювання спорів, захист в суді, касаційне оскарження, консультації юриста, консультація юриста, оскарження судових рішень, послуги адвоката, послуги юриста, правова експертиза договорів, сімейний адвокат, юридична допомога львів, юридична експертиза документів, юридична компанія, юридична консультація, юридична фірма львів, юридичні консультації, юридичні послуги ціни

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 18:00
Вівторок:
від 10:00 до 18:00
Середа:
від 10:00 до 18:00
Четвер:
від 10:00 до 18:00
П'ятниця:
від 10:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
10.10.2018