Універсальний львівський довідник

ЧЕРГА НАТАЛІЯ ІВАНІВНА, АДВОКАТ

Адреса:
79017, м. Львів, вул. Водогінна, 2, оф. 9
Телефон основний:
Телефони:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

- Представництво в кримінальному процесі;
- Захист в кримінальному процесі;
- Захист від кримінального переслідування;
- Захист на попередньому слідстві;
- Захист в суді;
- Оскарження судових рішень;
- Оскарження порушення кримінальної справи.

Рекламна інформація:

Забезпечення дотримання прав і захист власних інтересів можуть бути гарантовані лише в тому випадку, коли їх представляє адвокат. Висококласний адвокат повинен мати хватку в таких справах і досвід роботи в суді. Крім того, вартість послуг адвоката повинна бути прийнятна для середньостатистичної людини. Адвоката, вартість консультації у якого буде захмарною, не зможе дозволити собі людина з середньою зарплатою.

Співпраця з ЧЕРГОЮ НАТАЛІЄЮ ІВАНІВНОЮ буде вигідно і з боку питань грошового характеру, і з позиції співробітництва з першокласним адвокатом. Суто індивідуальний підхід до кожного клієнта, детальний розгляд і вивчення матеріалів справи, грамотне ведення документації, плюс досить тривалий досвід у справі судочинства - ось головні переваги співпраці ЧЕРГОЮ НАТАЛІЄЮ ІВАНІВНОЮ.

Не варто брати на себе додатковий головний біль за рішенням юридичних суперечок і проблем. Довірте цю справу професіоналові! За помірну ціну адвокат вирішить всі приносять труднощі питання на Вашу користь.

Ключові слова:

вартість послуг адвоката, допомога юриста, правова допомога адвоката, юрист львів, вирішення податкових спорів, адвокат по дтп, адвокат у кримінальних справах, адвокат львів, адвокати львова, адвокати у львові, вирішення трудових спорів, врегулювання спорів, досудове врегулювання спорів, захист в суді, касаційне оскарження, консультації юриста, консультація юриста, оскарження судових рішень, послуги адвоката, послуги юриста, правова експертиза договорів, сімейний адвокат, юридична допомога львів

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 18:00
Вівторок:
від 10:00 до 18:00
Середа:
від 10:00 до 18:00
Четвер:
від 10:00 до 18:00
П'ятниця:
від 10:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
25.10.2019