Контакти

Фактична адреса:
79016, м. Львів, вул. Декарта, 6
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ДОКТОРА ОНУТЧАКА

Контакти

Фактична адреса:
79016, м. Львів, вул. Декарта, 6
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79016, м. Львів, вул. Декарта, 6
Телефони:

Діяльність

Пропонуємо весь спектр стоматологічний послуг: імлатація зубів, захворювання десен, хірургічна, ортопедична, дитяча стоматологія. Консультація отоларинголога та призначення лікування. Естетика обличчя: контурна пластика, пластична хірургія.

Інформація

Медичний центр доктора Онутчака - медичний заклад який розташований в місті Львів.

Центр веде діяльність в таких напрямках:

• Стоматологія.
• Отоларингологія.
• Естетика лиця.

У нас дуже високий рівень діагностики. Боїтеся, що замість хворого зуба «вилікуємо» здоровий? Це не про нас. Клініка обладнана високоточними приладами для діагностики. Більш того, перед початком лікування ми показуємо вам фото і відео вашої порожнини рота, щоб ви самі змогли переконатися в правоті діагнозу.

Ми за чесне ціноутворення. Саме тому «нав’язати» якісь послуги неможливо. Виходячи з вашої ситуації, доктор підбирає кілька варіантів плану лікування в кінці першої консультації. Ви самі вибираєте подальше лікування і його вартість.

У нашій клініці працюють професійні та досвідчені отоларингологи. Основне завдання лікаря полягає у визначенні причини захворювання, її усунення та ліквідації клінічних проявів недуги і її наслідків. Отоларинголог нашого центру може швидко поставити точний діагноз і призначити своєчасне лікування, засноване на найсучасніших досягненнях медицини.

У Медичному центрі доктора Онутчака проводиться комплексне лікування отоларінгологічних захворювань з використанням найсучасніших методик.

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 20:00
Вівторок:
09:00 — 20:00
Середа:
09:00 — 20:00
Четвер:
09:00 — 20:00
П'ятниця:
09:00 — 20:00
Субота:
09:00 — 15:00
Оновлення даних: 30.12.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.