Універсальний львівський довідник

ШОК, ГІПЕРМАРКЕТ ЕЛЕКТРОНІКИ

Фактична адреса:
79066м. Львів, вул. Довженка, 4а
Поштова адреса:
79066, м. Львів, вул. Довженка, 4
Телефон основний:
(032) 2223307

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Широкий асортимент техніки відомих та перевірених часом виробників: Samsung, Indesit, Zelmer, Philips, Acer, Sony, Tefal, Gorenje, Rowenta, Moulinex, Ardo, Ariston, Атлант, Nord, Brita, Rondell, Thomson, Vitec, Whirlpool, Zanussi.
Доступність цін, що забезпечується вигідними умовами поставки, грамотно побудованою логістикою та оптимальними витратами на діяльність підприємства (оптимальний штат працівників, точкова маркетингова діяльність та економний стиль облаштування торгових точок - все це дозволяє підтримувати конкурентні ціни на товар в усіх групах).
Грамотний персонал, який допоможе вибрати техніку відповідно до Ваших потреб. Наші менеджери та продавці регулярно відвідують навчання, тренінги та конференції, де дізнаються про новинки техніки, вчаться краще розуміти Вас, наших покупців, та багато-багато іншого.
Додаткові сервіси: доставка, підключення та встановлення, діагностика та чистка техніки.
Дисконтна програма, як дозволить економити на покупці товару Вам і вашим рідним та близьким.
Спеціальні пропозиції зі зниженими цінами, розпродажі та подарункові акції - усе це допоможе не тільки зекономити при покупці техніки, а створить радісний настрій та почуття азарту.

Службова інформація

Дата перевірки:
27.07.2017