Універсальний львівський довідник

СОФІЯ, ГРАНД-КЛУБ

Фактична адреса:
79005м. Львів, просп. Шевченка, 10
Телефон основний:
(032) 2557090
Телефони:
(063) 0179448, (050) 1546205

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

В нашому басейні проходять заняття не лише для жінок, а й для мужчин. Тут можна цілком присвятити себе заняттям з аква-аеробіки. При вході в басейн Ви повинні мати шапочку для плавання, змінне взуття. При відсутності цих речей Ви зможете їх придбати на рецепції.

Рекламна інформація:

Плавання – це один з небагатьох способів повправлятися так, щоб отримати повний комплекс фізичного навантаження і збільшити силу, витривалість і гнучкість одночасно. Воно поєднує в собі всі вигоди для серцево-судинної системи, які дає біг, але з невеликим ефектом нарощування м’язів, який досягається при піднятті важких предметів, а також деяким ефектом поліпшення гнучкості, як від занять танцями.
Плавання не тільки підходить для релаксації і загальної зарядки, але також має терапевтичний ефект при травмах та в реабілітаційний період.
Саме тому плавання сприятливо впливає не тільки на фізичний розвиток людини, а й на формування її особистості.
Про користь плавання хором говорять лікарі. З їх точки зору, відвідування басейну – це суцільні сеанси оздоровлення. Тому що, по-перше плавання один з видів спорту, що позитивно впливає на хребет, а по-друге, отримати хоч якусь травму, мирно плескаючись у басейні, практично неможливо. Крім того, плавання нормалізує діяльність серцево-судинної системи, зміцнює органи дихання, гартує організм і підсилює імунітет, упорядковує нерви, покращує рухливість суглобів, підвищує тонус шкіри і м’язів.
Якщо ви давно мрієте навчитись плавати, покращити фігуру, зміцнити організм і водночас відпочити – почніть відвідувати басейн, адже недостатньо тільки мріяти, треба ДІЯТИ.
Плавання є одним з ефективних засобів зміцнення здоров’я і фізичного розвитку людини, починаючи з перших місяців життя і до старості.

Службова інформація

Дата перевірки:
02.02.2017