Універсальний львівський довідник

КУРОРТ СЛАВСЬКИЙ, ТУРИСТИЧНА АСОЦІАЦІЯ

Фактична адреса:
82660Львівська обл., Сколівський р-н, смт. Славсько
Телефон основний:

Про компанію

Рік заснування:
1997

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Чудовий відпочинок у Карпатах! Пропонуємо проживання в рекреаційно-оздоровчих закладах курорту. До ваших послуг: санаторії, пансіонати, туристичні бази та бази відпочинку, дитячі туристичні бази та табори, готелі, мотелі та поселення в приватному секторі (садиби, вілли, будинки, кімнати). Безліч варіантів для людей з різними фінансовими можливостями.

Славско – це місце для активного відпочинку, відновлення їхніх фізичних сил та внутрішньої рівноваги. Тут завжди є можливість: відвідати різноманітні культурні і розважальні заходи; здійснити катання на лижах; кінни прогулянки, рибалка, подорожі на снігоходах та квадроциклах; ковзанка; сауни, басейни; більярд, боулінг; дискотеки, кальян-клуб. А також нагода побувати в музеї, галереї, природних заповідниках, тощо.

Рекламна інформація:

Туристична Асоціація організовує відпочинок в Карпатах, в чудовому гірському курортному містечку Славсько. Ми пропонуємо чудовий шанс ідеально провести відпустку в горах!

Славсько – курорт, який надає безліч варіантів проживання в санаторіях, пансіонатах, базах відпочинку чи таборах. Тут можна знайти житло як у фешенебельному готелі, так і в скромному приватному житлі.

Туристам і відпочиваючим доступні всі блага цивілізації, адже у Славську розвинена інфраструктура: банкомати, інтернет та мобільний зв’язок, салони краси, аптеки, магазини, лікарняні та культурні заклади, тощо.
Мальовниче містечко знаходиться на північному схилі Східних Карпат, на хребті Бескиди, поблизу усті річок Опір і Славки. Мальовничі краєвиди, цілюще повітря та гірський спокій – це вагома складова терапії відновлення здоров’я відпочиваючих.

Відпустка в горах – це інвестиція в майбутнє!

Службова інформація

Дата перевірки:
09.07.2019