Контакти

Фактична адреса:
82186, Львівська обл., Дрогобицький р-н, с. Модричі, вул. Курортна, 3/1
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ВЕРНИГОРА, ВІДПОЧИНКОВО-ОЗДОРОВЧИЙ КОМПЛЕКС

Контакти

Фактична адреса:
82186, Львівська обл., Дрогобицький р-н, с. Модричі, вул. Курортна, 3/1
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
82186, Львівська обл., Дрогобицький р-н, с. Модричі, вул. Курортна, 3/1
Телефони:

Діяльність

Відпочинок в екологічно чистому секторі Карпат. Проживання в економерах готелю – класу «стандарт» з ліжком для двох, «стандарт» з окремими ліжками, дворівневому сімейному. У вартість входить: перша консультація у лікаря і косметолога, прийом цілющих вод, послуги дитячої ігрової кімнати, вільний WiFi, сейф і парковка. На базі комплексу діє реабілітаційний центр для людей з обмеженими можливостями.

Інформація

Чудове місце для відпочинку і оздоровлення всієї сім’ї – санаторний комплекс «Вернигора», який розташувався неподалік від центра Трускавця в сосновому лісі. Неодноразово цей заклад удостоювався звання найкращого рекреаційного закладу, та найкращого заміського готелю для сімейного відпочинку, з врученням премії «Carpathnian Travel Awards». Переможці визначалися шляхом відкритого голосування. Соціологічні дослідження та нагородження проводилися туроператором «Ласпі».
Такі відзнаки - не випадковість! Для гостей - комфортабельні номери, ресторан, сучасний лікувальний і СПА центри, бальнеологія, розвинений дитячий, конференц- і екскурсійний сервіс, тощо. Три впорядкованих джерела з мінеральними водами «Нафтуся», «Марія» і «Софія» знаходяться прямо на території комплексу і призначаються спеціально для відпочивальників «Вернигори». Для тих, хто любить спорт – футбольне поле, площадки для великого та малого тенісу, більярд, прокат спорядження для вело прогулянок. Персонал бази спеціально навчається, щоб надавати необхідні послуги максимально швидко і тактовно.
Адміністрація оздоровчого комплексу не зосталася в стороні від трагічних подій новітньої історії України зараз на базі існує реабілітаційний центр для людей, які мають обмежені можливості, в тому числі воїнів АТО, і інших осіб, які постраждали від воєнних дій. «Модричі» - це новітній заклад європейського рівня, де створені всі умови для проживання і дозвілля особливих гостей.

Рубрики

Оновлення даних: 22.11.2019 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.