Універсальний львівський довідник

СИСТЕМИ КОНДИЦІЮВАННЯ ТА ВЕНТИЛЯЦІЇ, ПП

Адреса:
79044, м. Львів, вул. Метрологічна, 6
Телефон основний:
(032) 2971496
Телефони:
(032) 2971469
Факс:
(032) 2970049

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

- Кондиціонери.
- Вентиляція.
- Теплові насоси.
- Твердопаливні котли.

Рекламна інформація:

Фірма «Системи кондиціювання та вентиляції» надає широкий спектр послуг і товарів в області систем мікроклімату. Ми успішно працюємо на ринку кліматичної техніки і зарекомендували себе як надійний партнер, що динамічно розвивається.

Встановлені нами системи вентиляції та кондиціонування вирішать для Вас проблеми обміну та фільтрації повітря, подарують влітку прохолоду, а взимку - тепло.

Обов’язково в роботі враховується естетичний аспект. Всі канали та повітроводи приховані від очей і не порушують гармонію інтер’єру.

Внутрішні блоки кондиціонерів мають елегантний дизайн і органічно виглядають в будь-якому приміщенні.

Ключові слова:

кондиціонери, опалення, вентилятори, кондиціонер для дому, промислових обігрівачі, автоматика керування для котлів, вентилювати повітря, вентиляції промислових споруд, квартир, котеджів і невеликих офісів, вентиляційних систем, вентиляційного обладнання, вентиляційного устаткування, вентиляція, вентиляція промислових приміщень, віконні кондиціонери, дешеві кондиціонери, інверторні кондиціонери, канальні кондиціонери, касетні кондиціонери, кімнатний кондиціонер, колонні кондиціонери, кондиціонери дахові, кондиціонери мобільні, мобільні кондиціонери, мульти-спліт системи, настінні кондиціонери, обігрівачі повітря, обігріву квартир, офісів, складів, виробничих приміщень, охолоджувати, нагрівати, осушувати, очищати, іонізувати, очищення повітря, периферійні пристрої, підлогові кондиціонери, стельові кондиціонери, побутових кондиціонерів, побутові обігрівачі, побутові спліт-системи, побутові твердопаливні котли, припливні установки, припливно-витяжні, системи вентиляції, системи центрального кондиціювання, твердопаливні котли, твердопаливні котли посиленим теплообінником, теплові насоси, установка кондиціонерів в львові, установка побутових кондиціонерів, ціна установки кондиціонера, щити керування, як вибрати кондиціонер для дому, який кондиціонер краще купити

Службова інформація

Дата перевірки:
10.11.2017