Контакти

Фактична адреса:
79035, м. Львів, вул. Пасічна, 131
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

АТЛАНТ-СТИЛЬ, ТОВ

Контакти

Фактична адреса:
79035, м. Львів, вул. Пасічна, 131
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79035, м. Львів, вул. Пасічна, 131
Телефони:

Діяльність

Виробляєм і реалізуємо сухі будівельні суміші в асортименті: клеї для піно- і газоблоків, натурального каменю, плитки, гіпсокартону, перетяжки стін, універсальні, волого- і морозостійкі; штукатурки – для внутрішніх і зовнішніх робіт, декоративні; звичайні і самовирівнюючі матеріали для підлоги; кладочну суміш, гідроізоляцію, грунтовки – консервуючі, бактерицидні, протигрибкові; екологічно чисті продукти – вапняні фарби і суміші для штукатурення.

Інформація

Компанія «Атлант – стиль» є визнаним лідером серед українських виробників сухих будівельних сумішей. За 16 років успішної діяльності фірма завоювала свою нішу на ринку, збільшила асортимент, розробила технологію вироблення екологічно чистих матеріалів на основі вапна. Якість і високі експлуатаційні характеристики сумішей ТМ «Атлант» належно оцінюються споживачами і реалізаторами. Сьогодні в більшості спеціалізованих магазинів активно торгують цією продукцією.
Новий житловий фонд потребує актуальних будматеріалів, які відрізняються належними експлуатаційними характеристиками і забезпечують сучасний підхід до декорування поверхонь, тому що попит на СБС стабільно росте в час, коли країна активно забудовується. У прайс-листі ТМ «Атлант» ви знайдете багато назв і розумні, обгрунтовані ціни. Клеї практично для всіх поверхонь і матеріалів, штукатурки, фасадні і внутрішні шпаклівки, фуги, ізоляційні матеріали, грунтівки, що оздоровлюють приміщення і являються основою обробки, самовирівнюючі наливні підлоги, матеріали на основі екологічно безпечного вапна і інше. Підприємство «Атлант – стиль» постійно збільшує виробничі потужності, щоб нарощувати темпи випуску товарів і наповнити ринок достойною продукцією від вітчизняного виробника.

Рубрики

Про компанію

Рік заснування:
2000
Оновлення даних: 14.03.2017 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.