Універсальний львівський довідник

АТЛАНТ-СТИЛЬ, ТОВ

Фактична адреса:
79035м. Львів, вул. Пасічна, 131
Телефон основний:
Телефони:

Про компанію

Рік заснування:
2000

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Виробляєм і реалізуємо сухі будівельні суміші в асортименті: клеї для піно- і газоблоків, натурального каменю, плитки, гіпсокартону, перетяжки стін, універсальні, волого- і морозостійкі; штукатурки – для внутрішніх і зовнішніх робіт, декоративні; звичайні і самовирівнюючі матеріали для підлоги; кладочну суміш, гідроізоляцію, грунтовки – консервуючі, бактерицидні, протигрибкові; екологічно чисті продукти – вапняні фарби і суміші для штукатурення.

Рекламна інформація:

Компанія «Атлант – стиль» є визнаним лідером серед українських виробників сухих будівельних сумішей. За 16 років успішної діяльності фірма завоювала свою нішу на ринку, збільшила асортимент, розробила технологію вироблення екологічно чистих матеріалів на основі вапна. Якість і високі експлуатаційні характеристики сумішей ТМ «Атлант» належно оцінюються споживачами і реалізаторами. Сьогодні в більшості спеціалізованих магазинів активно торгують цією продукцією.
Новий житловий фонд потребує актуальних будматеріалів, які відрізняються належними експлуатаційними характеристиками і забезпечують сучасний підхід до декорування поверхонь, тому що попит на СБС стабільно росте в час, коли країна активно забудовується. У прайс-листі ТМ «Атлант» ви знайдете багато назв і розумні, обгрунтовані ціни. Клеї практично для всіх поверхонь і матеріалів, штукатурки, фасадні і внутрішні шпаклівки, фуги, ізоляційні матеріали, грунтівки, що оздоровлюють приміщення і являються основою обробки, самовирівнюючі наливні підлоги, матеріали на основі екологічно безпечного вапна і інше. Підприємство «Атлант – стиль» постійно збільшує виробничі потужності, щоб нарощувати темпи випуску товарів і наповнити ринок достойною продукцією від вітчизняного виробника.

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
30730262

Службова інформація

Дата перевірки:
14.03.2017