Контакти

Адреса:
79035, м. Львів, вул. Пасічна, 131
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

АТЛАНТ-СТИЛЬ, КОМПАНІЯ

Контакти

Адреса:
79035, м. Львів, вул. Пасічна, 131
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Адреса:
79035, м. Львів, вул. Пасічна, 131
Телефони:

Діяльність

Виробляєм і реалізуємо сухі будівельні суміші в асортименті: клеї для піно- і газоблоків, натурального каменю, плитки, гіпсокартону, перетяжки стін, універсальні, волого- і морозостійкі; штукатурки – для внутрішніх і зовнішніх робіт, декоративні; звичайні і самовирівнюючі матеріали для підлоги; кладочну суміш, гідроізоляцію, грунтовки – консервуючі, бактерицидні, протигрибкові; екологічно чисті продукти – вапняні фарби і суміші для штукатурення.

Інформація

Компанія ”Атлантстиль” - визнаний лідер серед українських виробників сухих будівельних сумішей.

Новий житловий фонд потребує актуальних будматеріалів, які відрізняються належними експлуатаційними характеристиками і забезпечують сучасний підхід до декорування поверхонь, тому що попит на СБС стабільно росте в час, коли країна активно забудовується.

У прайс-листі ТМ ”Атлант-стиль” ви знайдете багато назв і розумні, обгрунтовані ціни. Клеї практично для всіх поверхонь і матеріалів, штукатурки, фасадні і внутрішні шпаклівки, фуги, ізоляційні матеріали, грунтівки, що оздоровлюють приміщення і являються основою обробки, самовирівнюючі наливні підлоги, матеріали на основі екологічно безпечного вапна і інше. Підприємство ”Атлант-стиль” постійно збільшує виробничі потужності, щоб нарощувати темпи випуску товарів і наповнити ринок достойною продукцією від вітчизняного виробника.

Рубрики

Про компанію

Рік заснування:
2000

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 17:00
Вівторок:
09:00 — 17:00
Середа:
09:00 — 17:00
Четвер:
09:00 — 17:00
П'ятниця:
09:00 — 17:00
Оновлення даних: 19.10.2020 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.