Універсальний львівський довідник

LAVANDERIA ЧИСТКА ОДЯГУ

Адреса:
79019, м. Львів, вул. Заводська, 31
Телефон основний:

Про компанію

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

LAVANDERIA за допомогою найсучаснішого обладнання надає якісні послуги прання та прасування текстилю, хімчистки та фарбування шкіри, хутра та взуття, чистки килимів та меблів та ще багато інших послуг для Вашого комфорту.

* ЧИСТКА ОДЯГУ
Послуга, яка необхідна всім власникам ділових костюмів та вечірніх суконь, а також щоденних і святкових спідниць, штанів, піджаків, светрів, жилетів та блузок.

* ШКІРА ТА ХУТРО
Ви можете бути спокійні за зовнішній вигляд своєї улюбленої шуби тому, що від першого до останнього етапу чистка здійснюється під жорстким контролем за якістю, а всі чистильні хімічні препарати вибираються з особливою ретельністю.

* ЧИСТКА ТЕКСТИЛЮ
Ретельний догляд за постільною білизною, рушниками, покривалами, шторами, та іншими текстильними речами, які створюють затишок в Вашій оселі.

* КИЛИМИ ТА МЕБЛІ
Потребують регулярного очищення від пилу та інших різноманітних забруднень, за допомогою професійних технологій ми здійснюємо якісну і безпечну очистку Ваших килимів подушок та м’яких меблів.

* ЧИСТКА ВЗУТТЯ

Рекламна інформація:

Ви ретельно та зі смаком підбираєте кожну річ яку одягаєте та яка Вас оточує, доглядаєте та оберігаєте від забруднень та пошкоджень, але як не прикро буває, що улюблений одяг та речі домашнього вжитку втрачають первісний вигляд та не приносять задоволення від їх носіння та використання. Зверніться до професіоналів, які допоможуть зберегти Ваш одяг та речі в гарному вигляді та забезпечать довготривале використання.

Ми постійно удосконалюємося для того щоб надавати бездоганні послуги прання та хімчистки.
Ми турбуємось про те щоб Ви якомога менше витрачали часу на рутинну домашню роботу.
Ми створені для ВАС.

З кожним виробом в хімчистці LAVANDERIA поводяться бережно, підбираючи для них індивідуальну програму чистки, делікатну та в той же час ефективну. Вашу річ уважно вивчає технолог та визначає в якій послідовності та на якому обладнанні буде відбуватися чистка для отримання найкращого результату. Традиційна чистка в ПХЕ, прання чи бережна аквачистка. Все це ми робимо за допомогою найсучаснішого екологічно дружнього обладнання.

Не зручно добиратися до Нас? Просто подзвоніть Нам і спеціаліст LAVANDERIA забере у зручному для Вас місці Ваші одяг та речі.

Ключові слова:

хімчистка львів, прання одягу, виведення плям, прасування одягу, хімчистка взуття львів, пральня на заводській, хімчистка килимів львів, прасування одягу з доставкою, хімчистка з доставкою, хімчистка коврів львів, хімчистка одягу львів, чистка дублянок, чистка пір’я, виведення складної плями, випрати гардини тюль, гобелени, дублянка хімчистка, хімчистка шевченківський район, лавандерія

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 19:00
Вівторок:
від 09:00 до 19:00
Середа:
від 09:00 до 19:00
Четвер:
від 09:00 до 19:00
П'ятниця:
від 09:00 до 19:00
Субота:
від 09:00 до 17:00

Службова інформація

Дата перевірки:
04.10.2019