Універсальний львівський довідник

LAVANDERIA ЧИСТКА ОДЯГУ

Адреса:
79019, м. Львів, вул. Заводська, 31
Телефон основний:
(032) 2536800

Про компанію

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

LAVANDERIA за допомогою найсучаснішого обладнання надає якісні послуги прання та прасування текстилю, хімчистки та фарбування шкіри, хутра та взуття, чистки килимів та меблів та ще багато інших послуг для Вашого комфорту.

* ЧИСТКА ОДЯГУ
Послуга, яка необхідна всім власникам ділових костюмів та вечірніх суконь, а також щоденних і святкових спідниць, штанів, піджаків, светрів, жилетів та блузок.

* ШКІРА ТА ХУТРО
Ви можете бути спокійні за зовнішній вигляд своєї улюбленої шуби тому, що від першого до останнього етапу чистка здійснюється під жорстким контролем за якістю, а всі чистильні хімічні препарати вибираються з особливою ретельністю.

* ЧИСТКА ТЕКСТИЛЮ
Ретельний догляд за постільною білизною, рушниками, покривалами, шторами, та іншими текстильними речами, які створюють затишок в Вашій оселі.

* КИЛИМИ ТА МЕБЛІ
Потребують регулярного очищення від пилу та інших різноманітних забруднень, за допомогою професійних технологій ми здійснюємо якісну і безпечну очистку Ваших килимів подушок та м’яких меблів.

* ЧИСТКА ВЗУТТЯ

Рекламна інформація:

Ви ретельно та зі смаком підбираєте кожну річ яку одягаєте та яка Вас оточує, доглядаєте та оберігаєте від забруднень та пошкоджень, але як не прикро буває, що улюблений одяг та речі домашнього вжитку втрачають первісний вигляд та не приносять задоволення від їх носіння та використання. Зверніться до професіоналів, які допоможуть зберегти Ваш одяг та речі в гарному вигляді та забезпечать довготривале використання.

Ми постійно удосконалюємося для того щоб надавати бездоганні послуги прання та хімчистки.
Ми турбуємось про те щоб Ви якомога менше витрачали часу на рутинну домашню роботу.
Ми створені для ВАС.

З кожним виробом в хімчистці LAVANDERIA поводяться бережно, підбираючи для них індивідуальну програму чистки, делікатну та в той же час ефективну. Вашу річ уважно вивчає технолог та визначає в якій послідовності та на якому обладнанні буде відбуватися чистка для отримання найкращого результату. Традиційна чистка в ПХЕ, прання чи бережна аквачистка. Все це ми робимо за допомогою найсучаснішого екологічно дружнього обладнання.

Не зручно добиратися до Нас? Просто подзвоніть Нам і спеціаліст LAVANDERIA забере у зручному для Вас місці Ваші одяг та речі.

Ключові слова:

хімчистка львів, прання одягу, виведення плям, прасування одягу, хімчистка взуття львів, пральня, праня одягу, делікатне праня, хімчистка килимів львів, хімчистка килимів львів відгуки, прання та прасування, прасування одягу з доставкою, хімчистка з доставкою, хімчистка коврів львів , хімчистка львів ціни, хімчистка одягу львів, чистка дублянок, чистка пір’я, виведення складної плями, випрати гардинни тюль, гобелени, чистка головного убору, головний убір почистити, дублянка хімчистка, жилет хутряний, ковдра, ковдра пухова, комір, комір з штучного хутра, корсет, костюм діловий, краватка, купальник, куртка демісезонна, куртка утеплена або пухова, куртка шкіряна, львів хімчистка, манжет, медичний халат випрати, чистка медичного одягу, хімчистка для спецодягу, наволочки випрати, прання постільної білизни, намети, нічна сорочка, пальто, пальто демісезонне, пальто пухове чистка, пасок з текстилю, пасок шкіряний, півпальто, півпальто утеплене, піджак випрати, підкладка з натурального хутра, піжама, плащ, плед, подушка чистка, покривало, постільна білизна, смокінг фрак, сорочка вишита чоловіча, сукня весільна, вартість хімчиcтки весільної сукні, почистити весільню сукню, сукня зі шлейфом, сукня святкова, сумка рюкзак парасоля шолом, фата, хутряна підклада, церковний одяг почистити, чистка виробів із натурального хутра, шапка, шкіра фарбування, як прочистити штучне хутро, шуба хімчистка, шуба штучна, чохли почистити

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 19:00
Вівторок:
від 09:00 до 19:00
Середа:
від 09:00 до 19:00
Четвер:
від 09:00 до 19:00
П'ятниця:
від 09:00 до 19:00
Субота:
від 09:00 до 17:00

Службова інформація

Дата перевірки:
21.08.2018