Універсальний львівський довідник

А-ZTECHNO, ПП

Фактична адреса:
79005м. Львів, вул. Волошина, 2
Телефон основний:
Телефони:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Пропонуємо широкий вибір техніки та аксесуарів для дому та офісу; комп’ютери, ноутбуки, планшети, смартфони, аксесуари, засоби зв’язку та навігації, оргтехніка, мережеве обладнання, гаджети, велика та дрібна побутова техніка, спорттовари, дитячі речі, торгівельне обладнання, побутова хімія, косметика, засоби гігієни і багато іншого.

Всі товари мають гарантійний термін експлуатації і можуть бути замінені в разі наявності пошкодження при транспортуванні або заводського браку. Доставка здійснюється до дому Замовника, до представництва компанії по місцю чи по схемі «склад-склад».

Рекламна інформація:

Інтернет-магазин «A-ZTECHNO» пропонує споживачеві унікальний шанс купити комп’ютерну техніку, побутові прилади, оргтехніку від відомих виробників за ціною, значно нижчою від ринкової. Схема поставок працює таким чином: Виробник – Замовник, і дозволяє суттєво економити кошти за рахунок відсутності торгової націнки.

Покупки в інтернет-магазині «A-ZTECHNO» абсолютно безпечні. Весь товар підпадає під дію Закону України «Про захист прав Споживача», тобто його можна повернути, обміняти, здійснити гарантійний ремонт чи обслуговування в сервіс центрі виробника. А якщо такого немає в населеному пункті, де проживає Покупець, то товар можливо відправити за допомогою Нової пошти в обслуговуючі центри-партнери A-ZTECHNO.
Доставка придбаного здійснюється по місту та в будь-яку точку України по тарифам обраного перевізника (Нова Пошта, Авто Люкс, Міст Експрес). Ви можете отримати свою покупку за вказаною адресою, в представництві або на складі компанії.

Купуйте в інтернет магазині «A-ZTECHNO» і ви отримаєте оригінальні товари за низькими цінами!

Банківські реквізити

Код ЄДРПОУ:
31363019

Графік роботи

Понеділок:
від 10:00 до 18:30
Вівторок:
від 10:00 до 18:30
Середа:
від 10:00 до 18:30
Четвер:
від 10:00 до 18:30
П'ятниця:
від 10:00 до 18:30

Службова інформація

Дата перевірки:
21.09.2017