Універсальний львівський довідник

ABC ENGLISH, КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Юридична адреса:
м. Львів
Фактична адреса:
79000м. Львів, вул. Хуторівка, 40а, оф. 229
Телефон основний:
Телефони:

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

Курси англійської мови для дорослих та дітей, приймаємо корпоративних клієнтів, а також надаємо можливість проходити навчання віддалено.

Рекламна інформація:

Школа англійської мови, яка виділяється на фоні своїх конкурентів тим, що в ній викладають не тільки викладачі з високою кваліфікацією, але й американці, які є носіями цієї мови. ABC ENGLISH дозволить повністю подолати мовний бар’єр і вільно спілкуватися і писати англійською мовою.

ABC ENGLISH пропонує:

• Дитячі курси.
• Курси для дорослих.
• Курси по скайпу.
• Корпоративне навчання.

Завдяки такому широкому спектру послуг і високій кваліфікації викладачів наша школа є універсальною для будь-якої ситуації - тут можуть вивчити як дітей, яким раніше не доводилося стикатися з англійською мовою в житті, так і допоможуть істотно підвищити рівень знання мови і довести його до досконалості людям знайомим з нею на середньому рівні. Також до послуг ABC ENGLISH вдаються корпорації, котрим доводиться співпрацювати з іноземними партнерами - корпоративне навчання здатне істотно підвищити рівень знання англійської мови працівникам фірми, і відповідно підвищити її конкурентоспроможність. Заняття можуть проходити як в нашій школі, так і на вашій території. Ми пропонуємо гнучкий графік і працюємо до 21:00, тому кожен клієнт зможе знайти час для навчання.

Графік роботи

Понеділок:
від 09:00 до 18:00
Вівторок:
від 09:00 до 18:00
Середа:
від 09:00 до 18:00
Четвер:
від 09:00 до 18:00
П'ятниця:
від 09:00 до 18:00

Службова інформація

Дата перевірки:
10.09.2019