Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ФУРТАК ВАЛЕНТИН ІГОРОВИЧ, ПРИВАТНИЙ НОТАРІУС

Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів
Телефони:

Діяльність

Пропонуємо послуги посвідчення договорів купівлі-продажу, дарування, міни, оренди, застави, іпотеки, позики та інше, довіреностей, заповітів, засвідчення справжності підписів на заявах, статутах, банківських картках, засвідчення вірності копій документів, оформлення спадщини, та вчинення інших нотаріальних дій згідно чинного законодавства.

Інформація

Приватний нотаріус Фуртак Валентин Ігорович пропонує широкий спектр якісних нотаріальних послуг. Високий рівень кваліфікації дозволяє орієнтуватись у нюансах законодавчих актів і нормативних документах. Нотаріус працює на виїзді.

Звертайтеся за консультацією і ви отримаєте усі відповіді на ваші запитання та найоптимальніший алгоритм дій щодо вирішення ваших питань.

Рубрики

Оновлення даних: 23.12.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.