Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів, вул. Щирецька, 33
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ЗНАК ЯКОСТІ, ПП

Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів, вул. Щирецька, 33
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

Контакти

Фактична адреса:
79000, м. Львів, вул. Щирецька, 33
Телефони:

Діяльність

Продаж приладів контролю – відеокамер ( чорно-білі, кольорові, зовнішні, корпусні, купольні, безкорпусні, PTZ); плат відеозахвату, відеореєстраторів, пульти сигналізації; інноваційної системи розпізнавання знаків «Номерок»; різноманітних датчиків, які реагують на рух, дим, розбиття скла, затоплення і інше; домофонів (ІР-відодомофони, аудіо, переговорні панелі); систем контроля доступа ( електронні замки, зчитувачі, контроллери, турнікети, шлагбауми); блоків живлення, сегментів монтажних систем, аксесуарів, акустичних приладів, систем виклику.

Інформація

Приватне підприємство «Знак якості» представляє на ринку системи нагляду за майном і простором. Наші консультанти допоможуть Вам ознайомитися з можливостями систем відеоспостереження, контроль доступу і охоронної сигналізації, наявним асортиментом. Ви зможете підібрати той варіант, який задовольнить Ваші потреби і буде відповідати Вашим можливостям.
Вся продукція відповідає стандартам європейської якості, надійна і безпечна. Фірма презентує товари відомих брендів – Nik Vizion, Praxis, Viatek, Satel, Profvizion, Optex, Smart Lock та інших. Кожна назва промовляє про статус і респектабельність. Всі вироби - від інноваційних систем стеження до бюджетних домофонів, протестовані і сертифіковані.
Апаратура, що стежить і реєструє події, які відбуваються під час Вашої відсутності, забезпечує встановлені обмеження на вхід до приміщень, повідомляє про аварійні чи критичні ситуації. Це незамінна цінність у сучасному світі. Вона не тільки зберігає цілісність власності, але й економить фінанси, рятує здоров’я і стає правдивим свідком в випадках конфліктів, або навіть розслідувань.
Візьміть своє життя під контроль!

Рубрики

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Субота:
09:00 — 15:00
Оновлення даних: 16.04.2024 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.