Універсальний львівський довідник

BETON EXPRESS

Фактична адреса:
79034м. Львів, вул. Навроцького, 33
Телефон основний:
(067) 8717777

Діяльність підприємства

Рубрики:

Продукція, послуги:

1. Доставка бетону
Наша доставка бетону гарантовано швидка та якісна за рахунок професійної техніки.

2. Подача бетону
Крім бетономіксерів на базі Камаз і Mercedes, «Експрес Бетон» має сучасне обладнання для подачі бетону. Пересувний бетононасос – унікальна машина на українських будівельних майданчиках. Зручна, компактна, маневрена, економічна. Також є бетононасос з маніпулятором, виліт стріли 38 м.

3. Оренда бетононасосів
Дорогі колеги! Якщо ви зацікавлені в якісному професійному, але не дорогому агрегаті, який ми здаємо в оренду по зручній ціні, то оренда пересувного бетононасоса – ваш вірний і безкомпромісний вибір. У Львові ми єдина компанія, яка здає в оренду пересувний стаціонарний бетононасос, який прискорить будівництво, а тим самим скоротить терміни та вартість будівництва.

Рекламна інформація:

«Експрес Бетон» вигідно відрізняється помірними тарифами і якісним обслуговуванням.

Фахівці. Кожен співробітник нашої великої команди від водія до директора, має стаж роботи на будівельному ринку більше 5 років. Проконсультувавшись з нашими співробітниками, ви зможете вибрати конкретний вид бетону і оперативно оформити термінове замовлення.

Дружний колектив допоможе вам з будівництвом будь-якого об’єкта, оскільки знає всі тонкощі будівельних робіт. До клієнта не передбачено ніяких заїжджених схем підходу, тому що для нас кожен клієнт особливий: з індивідуальними потребами і зі своїм бюджетом.

Пріоритети. На першому місці у нас стоять інтереси клієнта. Ми не знаємо таких слів як «неможливо», «важко», «нездійсненно», тому всі замовники, які до нас зверталися, стали нашими постійними клієнтами. Чому з нами так зручно працювати? Відповідь проста: ми не говоримо - ми просто добре виконуємо поставлені завдання.

Послуги.Ми надаємо весь спектр будівельних послуг пов’язаних з бетоном і супутніми сервісами, такими як: виробництво, доставка та подача бетону, а також оренда бетононасосів.

Ключові слова:

бетононасоси львів, оренда бетононасоса, бетон левів, виробництво бетону, доставка бетону, подача бетону, спецтехніка левів, бетон, цемент, купити бетон, бетон левів прайс, продаж бетону, купити бетон левів, бетон для фундаменту, пластифікатор для бетону, спецтехніка, бетон левів ціни, бетон з доставкою, добавки до бетону, форми для бетону, спецтехніка в Україні, пересувні бетононасоси МЕСВО, автобетононасос, бетон експрес львів, оренда бетононасос львів, бетонні суміші, бетонні вироби, бетонні роботи

Службова інформація

Профіль редагував:
Микола
Дата перевірки:
03.05.2018