ІОНА, ТОВ
Адреса:
79021, м. Львів, вул. Хмельницького, 102, к. 1
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки

ІОНА, ТОВ

ІОНА, ТОВ
Адреса:
79021, м. Львів, вул. Хмельницького, 102, к. 1
Телефони:
Хочете співпрацювати з цією компанією?
Дивіться відгуки
ІОНА, ТОВ
Адреса:
79021, м. Львів, вул. Хмельницького, 102, к. 1
Телефони:

Діяльність

Фото — ІОНА, ТОВ Основною діяльністю фірми є:
- розробка моделей спецодягу;
- конструювання спецодягу;
- моделювання одягу для силових та охоронних структур;
- пошиття робочого спецодягу /євроодяг/, одягу для рибалок та мисливців;
- виготовлення нашивок та шевронів (вишивка);
- друк на текстилі;
- нанесення термодруку та лого на вироби та ін.

Інформація

Потрібен унікальних одяг, адже корпоративний стиль відіграє велику роль в бізнесі? Тоді Вам у цьому допоможе виробничо-комерційна фірма ”ІОНА”.
Ми займаємось виробництвом спецодягу: конструювання та виготовлення високоякісного професійного одягу з сучасних матеріалів з урахуванням усіх вимог та побажань клієнта і специфіки його діяльності.

Продукція сертифікована і відповідає найжорсткішим вимогам сучасних технологічних процесів, що пред’являються до виготовлення спецодягу.

Наші спеціалісти - професіонали своєї справи, які мають вищу технічну освіту та великий досвід у галузі легкої промисловості.

Фірма постійно бере учать у міжнародних спеціалізованих виставках та нагороджена дипломами за високу якість виготовленої продукції.

Власне виробництво спецодягу, розташоване у м. Львові, забезпечує можливість формування конкурентноздатної ціни та оптимальних термінів виготовлення спецодягу.

Рубрики

Про компанію

Рік заснування:
1995

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 17:30
Вівторок:
09:00 — 17:30
Середа:
09:00 — 17:30
Четвер:
09:00 — 17:30
П'ятниця:
09:00 — 17:30
Оновлення даних: 17.02.2021 року
Щоб змінити інформацію про компанію увійдіть в кабінет Вхід в кабінет
Якщо Ви помітили, що у відомостях про дану компанію є неточності або помилки — повідомте нас за допомогою форми Повідомити про неточності або помилки в профілі компанії

Ключові слова

виготовлення спецодягу, одяг під замовлення шевченківський район, пошиття робочого одягу, моделювання професійного одягу, пошиття спецодягу львів, одяг для рибалки, уніформа для полювання, пошиття спецодягу на замовлення, спецодяг від виробника, кухарська уніформа, професійний одяг, спец одяг для кухарів, спецодяг фартухи, магазин спецодягу львів, пошиття одягу для мисливства, нанесення термдруку ціна, нашивки на замовлення, пошиття шевронів, брендування одягу недорого, нанесення логотипу на одяг вартість

Поділіться інформацією в соцмережах
Зареєструйте свою компанію на DLAB
Це допоможе підвищити рейтинг сайту в пошуковій видачі, на порядок збільшити відвідуваність свого сайту, залучити нових клієнтів у бізнес та надасть багато інших переваг перед конкурентами.